Aktuality

20/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE

Více informací naleznete na webu: Fotbalový kemp Itálie nově také na stránkách FAČR.

17/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - POSLEDNÍ ČTYŘI VOLNÁ MÍSTA.

16/5/2019

TJ DOKSY ZVOU NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

TJ DOKSY TĚ ZVOU NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

TJ TATRAN JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

TJ TATRAN JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FK STRÁŽ POD RALSKEM ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FK STRÁŽ POD RALSKEM TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FC NOVÝ BOR ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FC NOVÝ BOR TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

15/5/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2019 - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

FP Zákupy - 4 volná místa.

FP Itálie I. turnus - 3 volná místa.

FP Itálie II. turnus - 12 volných míst.

 

 

14/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

Fotbalový kemp v Zákupech nám letos dělá opravdu radost. Hlásíme do světa Caorle a v Zákupech se nám to mezi tím pěkně plní. Máme velkou radost, máme to tam rádi. Těšíme se, zdraví Tým FP. Více informací o kempu naleznete zde - FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

 

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

13/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - CAORLE, LÉTO 2019

Fotbalový kemp v italském městečku Caorle může být tou nejlepší odměnou a nezapomenutelným zážitkem. 

Výborné ubytování a strava na českém hotelu s českou kuchyní, fotbalová hřiště, hřiště s umělou trávou, atletický stadion, hřiště na beach fotbal a další plážové aktivity, návštěva aquaparku, turnaje, soutěže a závody. To vše na nás v Itálii čeká.

K tomu všemu navíc jedinečný fotbalový program a sportovní aktivity, které dětem nedopřejí ani chvilku nudy. Pozvolný vstup do moře a dlouhé písečné pláže jsou ideální pro děti všech věkových kategorií. Pro zájem otevíráme turnus i pro kluby, týmy a rodiny za zvýhodněných podmínek.

Kempy jsou každoročně realizovány z vlastních zdrojů za podpory okresních i krajských fotbalových svazů, veřejných dotací a dalších partnerů. 

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE nově také na stránkách FAČR.

9/5/2019

ZAJISTĚTE SI LETOŠNÍ KEMPY TÉMĚŘ ZDARMA!

VÍTE, ŽE??
Zaměstnavatelé přispívají na prázdninové aktivity Vašich dětí v průměru 4000,- a zdravotní pojišťovna až 2000,-. Rádi Vám s finančním zajištěním kempů pro Vaše ratolesti pomůžeme. Nakonec kempy budete mít téměř zadarmo. Těšíme se na viděnou.

ZAJISTĚTE SI LETOŠNÍ KEMPY TÉMĚŘ ZDARMA!

29/4/2019

INFORMACE O KEMPECH ROZESLÁNY MEZI VŠECHNY KLUBY V ČR!!

Vážení přátelé,

dovolte nám předat mezi Vaše oddíly, ostatní členy klubu a fotbalové asociace informaci o realizaci fotbalových kempů v zahraničí.

Děkujeme, že jste s námi. Zdraví tým FP www.fotbaloveprazdniny.cz ❤️

28/4/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR

Máme obrovskou radost rodinko. Aktuálně jsou přihlášeni účastníci z těchto klubů: SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec, FK Jablonec, FK Mladá Boleslav, FC Viktoria Plzeň, FK Chuděrov, TJ Šumavan Vimperk, ASK Pečky, FK Litoměřicko, FA Praha, FC Hamr, SK Jankov, FC Junior Chomutov, TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem, Fk Baník Sokolov, FC Slovan Havlíčkův Brod, TJ Sokol Ruprechtice, MFK Chrudim, FC Vrané n. Vltavou, FC Zbrojovka Brno, SK VTJ Rapid Liberec, TJ Jiskra Litomyšl, SK Větřní, SK Pardubičky Pardubice, FC Démoni, F.A. Zole Česká Lípa, MFK Karviná, FC Zákupy, FC Nový Bor, Dolnobousovský SK, Loko Vltavín Praha, FK Turnov, SK Verneřice, Arsenal Česká Lípa, FC Slavoj Kladno, FK Stráž pod Ralskem, FK Cvikov, FK Varnsdorf, SK Zásada, FK Železný Brod, SK Jundrov, SK Akuma, TJ Sokol Řepov, SK Sobotka, SK Sparta Řevničov, ZŠ Kuncova, SK Všenory, Admira Praha, SK Brná..... další hráči a kluby se přidávají každý den. Je to paráda, děkujeme. Co k tomu dodat. S láskou v srdci zdraví Fotbalové Prázdniny.

 

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - POSLEDNÍCH 12 VOLNÝCH MÍST

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - POSLEDNÍCH 8 VOLNÝCH MÍST

 

 

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR

24/4/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY - FOTBALOVÉ KEMPY, TÁBORY A TURNAJE

Jsme připraveni a už se nemůžeme dočkat léta! ... a co vy, už jste přihlášeni? Přidejte se k nám, rádi Vás přivítáme na naší lodi.

 

 

FOTBALOVÝ KEMP V ZAHRANIČÍ U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE

Fotbalový tábor u moře. Velkou výhodou je poloha našeho zázemí. Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Moře bude pro nás každodenní odměnou. Cena zahrnuje celodenní program, odborný dohled, sportoviště, fotbalová hřiště, ubytování a stravování na českém hotelu s českou kuchyní i vstup do aquaparku. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři. Pobyty jsou realizovány ve spolupráci s CK SBV s.r.o., doprava je zajištěna luxusními autobusy MIRO bus s.r.o. 

Nástupní místa: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Soběslav, Tábor, České Budějovice. 

Záloha pouze 4 tis Kč.

 

 

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - SEVERNÍ ČECHY

V našem sportovním areálu máme k dispozici travnaté hřiště, hřiště s umělým povrchem, velkou sportovní halu, tělocvičnu, atletický ovál, antukové kurty, saunu, prezentační místnosti a PC učebny. Zákupské koupaliště s tobogánem a dokonce i hřiště na beachfotbal. V průběhu kempu čeká na děti sport všeho druhu. Fotbalové tréninky a turnaje jsou samozřejmostí, ale naše vize je zaměřena i na více společenské aktivity jako celodenní výlet, návštěva bazénu, regenerační procedury, aerobic, táborák, kytara a mnoho dalšího. Útulné prostředí v Zákupech nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje a vynikající kuchyni. Strava bude servírovaná šestkrát denně. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři s licencí UEFA. Fotbalový kemp je ideální možností pro aktivní relaxaci a regeneraci po náročné sezóně a vzhledem k termínu konání i příjemným vstupem do letních prázdnin. 

Příjezd dětí v pátek po vysvědčení od 16:00 do 16:30.

Záloha pouze 2 900 Kč.

 
 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přihlašte děti na příměstský fotbalový tábor. Fotbalový tábor je jedinečným fotbalovým projektem, jehož hlavním cílem je exkluzivní fotbalový turnaj, na který se sjedou příměstské fotbalové kempy z dalších měst. Hrát se bude 3+1 a vše bude spojeno hlavně se zábavou a radostí ze hry. V rámci týdne dojde na tréninky, bazén, regeneraci a jiná další dobrodružství. Pro účastníky je připraveno stravování (svačina, oběd, svačina) včetně nezbytných tekutin. Na děti budou dohlížet kvalifikovaní trenéři s programem, který jistě nebude nudit!

Příchod dětí 07:45 - 08:00, přebírání dětí 15:00 - 15:30.

Cena 3 000 Kč.

 

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ČESKÁ LÍPA

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR LIBEREC

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR JABLONEC NAD NISOU

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MLADÁ BOLESLAV

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ÚSTÍ NAD LABEM

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRAHA

30/10/2018

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA!

FOTBALOVÝ KEMP V ZAHRANIČÍ U MOŘE JE PŘESNĚ TO, CO HLEDÁTE PRO VAŠE DĚTI. 

AKCE: DĚTSKÝ FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE. Velkou výhodou je poloha našeho zázemí. Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Moře bude pro nás každodenní odměnou. Cena zahrnuje celodenní program, odborný dohled, ubytování a stravování na českém hotelu s českou kuchyní i vstup do aquaparku. Tréninky na hlavní travnaté ploše. Beachfotbal a další. Dvanáct let zkušeností.

Pobyty jsou realizovány ve spolupráci s CK SBV s.r.o.
Doprava je zajištěna luxusními autobusy MIRO bus s.r.o. 

Nástupní místa: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Soběslav, Tábor, České Budějovice.

 

Odjezd v pátek. Taoleta je v autobuse.

18:30  Česká Lípa, KD Crystal

19:15  Mladá  Boleslav - parkoviště OC Olympia

20:15  Praha – Černý Most, zastávka MHD č.250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro

20:30  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Brno

22:00  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

23:00  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

Ráno jsme kolem 8:00 na místě. Stavíme přímo u hotelu.

 

 

Návrat plánován v neděli v ranních hodinách. Budeme Vás o všem informovat online.

 

PŘIHLÁŠKA FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE

 

Těšíme se na viděnou!

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA!

26/10/2018

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY je fotbalový tábor s dvanáctiletou historií. Prakticky stále jezdíme ve stejné sestavě vedoucích a trenérů. Podařilo se vytvořit fotbalový kemp, který je od počátku budován na stejných základech. Za pomoci přátel máme téměř každý rok zajištěnou účast některých ligových fotbalistů, trenérů, rozhodčích i metodiků. Daří se zaujmout náplní kempu rodiče i děti a to je nejdůležitější. FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

A proč do Zákup? FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY každoročně odstartuje letní prázdniny všem účastníkům ve velkém stylu. Po vyvědčení a společném obědu s rodiči, zahajujeme letní fotbalový kemp v Zákupech. Těšit se můžete na skvělou kuchyni a stravu 6 x denně. Dopolední a odpolední tréninkové jednotky plné zábavy. Každodenní turnaje. Vědomostní soutěže. Aquapark. Ligové fotbalisty. Turnaj mistrů. Buřty a noční hru. To je samozřejmě jen začátek. Máme k dispozici travnaté hřiště, UMT, halu, tělocvičnu, antukové kurty, koupaliště i hřiště na beach fotbal. Kempová trička a poháry pro každého účastníka. Určitě je na co se těšit.

Po úspěšné registraci obdržíte email s dalšími informacemi k zálohovým platbám. Další informace k nástupu, co brát a nebrat obdržíte do 15. 6. 2019.

Příjezd 28. 6. 2019, sraz v Zákupech ideálně 15:30 až 16:00.

 

PŘIHLÁŠKA FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

 

Těšíme se na viděnou!

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO

25/10/2018

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o)

Máme pro vás pár rad a tipů. Zkuste se zeptat. Můžete být jen mile překvapeni. 

 

1) Některé pojišťovny přispívají na pobytové tábory. Většinou 1.000 Kč.

2) Pokud jste zaměstnanec, zkuste požádat zaměstnavatele o příspěvek. Většinou 1.000 - 2.000 Kč. 

 

Další možnosti se týkají fotbalového kempu Itálie.

1) Sleva při spojení dvou turnusů 1.400 Kč.

2) Sleva při vlastní dopravě 1.000 Kč.

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o)

24/10/2018

Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019!

Jsme připraveni a těšíme se na nadcházející rok. Pro všechny nadšence máme připraveny letošní rok tyto pobytové kempy:

 

Fotbalový kemp Zákupy - I. turnus - 28. 6. až 3. 7. 2019 - 4.900 Kč

Fotbalový kemp Zákupy - II. turnus - 28. 6. až 3. 7. 2019 - 4.250 Kč

Fotbalový kemp Itálie - I. turnus - 5. 7. až 14. 7. 2019 - 12.000 Kč

Fotbalový kemp Itálie - II. turnus - 12. 7. až 21. 7. 2019 - 12.000 Kč

 

Pro úspěšnou registraci stačí vyplnit přihláška a poslat zálohovou platbu od 2 tis do 4 tis Kč dle zvoleného fotbalového kempu. Další podrobnosti obdržíte automaticky na email.

Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019!

28/7/2018

Fotbalový kemp Itálie - plán cesty

Vážení rodiče,

koukáme na hodinky, je 01:43 a my právě vjíždíme do České republiky do Dolního Dvořiště. Sledujte naše stránky, budeme Vás průběžně informovat. Časy jsou pouze orientační. V průběhu jízdy je budeme postupně aktualizovat.

02:20  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

03:20  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

04:50  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Praha

05:10  Praha – Černý Most, konečná stanice metra 

05:50  Mladá Boleslav - parkoviště u OC Olympia

06:30  Česká Lípa, KD Crystal

 

Těšíme se na Vás a hlásíme, že je vše v pořádku a nemáme ani jedinou odřeninu. :))

24/7/2018

Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností!

Dnešní den byl stejně nabitý zábavou a fotbalem jako všechny předchozí. Hned ráno po ranní rozcvičce u moře a snídani, se přesouváme na náš tréninkový plac před hotelem. V 10:00 SEČ vypukla v Caorle (Itálie) olympiáda fotbalových dovedností. Fotbalový slalom, fotbal kriket, fotbal bowling, nožičky, kopání penalt, střelba na přesnost je jen zlomek toho, co na děti dopoledne čekalo. Jede se na maximum, hraje se o body do celotáborové hry. Nikdo nechce ztratit jediný bod. Rozhoduje každá maličkost. Vítězství slaví tým Francie. Plácli jsme si, že si během poledního klidu pořádně všichni odpočineme. Víme proč. Střelba na tyč, hledání pokladu, hod na kužely a tzv. "vodonož". Dnešní odpoledne vejde do historie. Krása, střídá nádheru. Hráli jsme jednu z nejlepších celotáborovek vůbec. Nejlépe připraveni na dnešní den byli hráče Francie. Nechali všechny týmy za sebou a po dnešním dnu se odlepují od spodních příček tabulky. Po večeři se scházíme ve společenské místnosti a jdeme protrénovat naše vědomosti. Program si berou na starost rozhodčí. Včera jsme se proškolili a dnes si odzkoušíme, co nám v hlavách zůstalo. Na řadu přichází test z pravidel fotbalu. Je to až neuvěřitelné, ale tým Borci v akci se připravil jednoznačně nejlépe. Dokázali odpovědět na třicet otázek bez jediné chyby. Ostatní týmy držely krok. Nejvíce jsme v testech našli tři chyby. Tímto musíme všechny pochválit, protože ani rozhodčí takový výsledek nečekali. Test nebyl vůbec jednoduchý. Úspěch tohoto bloku potvrdil ohromný aplaus pro rozhodčí, kteří nám celkem za poslední dva dny věnovali více než tři hodiny. Děkujeme, byl to zážitek a všichni jsme si to moc užili. Myslíte, že už toho bylo dneska moc a mělo by se jít spát? Zkuste se zeptat dětí. Je 21:10, stmívá se a my vyrážíme s čelovkama směr pláž. Rozdělujeme se do dvou týmů a na další okamžiky budeme někteří vzpomínat do konce života. Hrajeme fotbal ve tmě s čelovkama na hlavě a postupně zastavujeme všechny udivené kolemdoucí. Hrajeme asi třicet minut. Na posledních deset minut si s námi jde kopnout Eduardo (desetiletý hráč AC Milán). Utkání končí 2:2. Sprcha, zuby a do hajan. Těšíme se na zítra, čeká nás tréninková jednotka na travnaté ploše. 

Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností!

23/7/2018

Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle!

Je úterý 23. 7. 2018 a na účastníky kempu čeká v Itálii další porce fotbalové zábavy. Po rozcvičce, kde jsme pořádně protáhli naše těla, se přesouváme na hlavní fotbalový stadion Caorle. Tréninkovou jednotku si připravilo zkušené trenérské duo Martin Šimon a Roman Ladra. Na travnaté hřiště se podíváme tento týden ještě několikrát, takže jsme se hlavně seznamujeme s prostředím a dvě hodiny pověnujeme střelbě a hře. V rámci tréninkové jednotky zbylo i dostatek prostoru na kontrolu kvality a rychlost střelby všech hráčů. Nejrychlejší střely lítaly kolem 100 km / h. Ve 12 hodin končíme a přesouváme se na oběd. Povinný odpočinek nesmí chybět a po poledním klidu se už všichni těšíme do moře na hry, které máme před sebou. Štafetový běh a vybika (hrálo se dle pravidel ze 70. let) nám na maximum zpřijemnila odpolední blok. Hry, střelba a házená v moři taky nesměla chybět. Čas nám utíká a my už musíme opět na večeři. Po večeři se všichni scházíme ve společenské místnosti. Na řadu přichází prezentace pravidel fotbalu. Vše má na starost Michal Milner (vyhlášen nejlepší rozhodčí 1. Chance futsal ligy za ročník 2017) a asistuje mu další zkušený rozhodčí libereckého kraje Petr Paulus. Celý den zakončuje puzzle kvíz vytvořený ze známých fotbalových osobností. Je 22:00 a my už musíme zhasnout a jdeme spát. Zítra je taky den. :-)

Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle!

22/7/2018

Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky

Čeští fotbalisté prošli fyzickými prověrkami v Itálii na výbornou. Po vydatné snídani čekala na fotbalisty testová baterie, konrétně unifikovaný test Fotbalových Prázdnin. Bylo potřeba absolvovat sedm stanovišť - běh 50 m, člunkový běh, výdrž ve shybu, leh sed, CMT test, leh sed a kliky. Všichni účastníci jsou ve výborné kondici a testy absolvovaly bez větších problémů. Po testech se přesouváme na beach fotbal. Máme s sebou vlastní branky, takže je na co se koukat. Síť se vlnila hned několikrát. Oběd, siesta a šlo se na pláž. Velký úspěch měla další disciplína celotáborové hry a to stavění hradů v písku. Hra neměla pravidla a největší důraz se kladl na kreativitu. Koupání a blbnutí v moři nám vydrželo až do večeře. Před spaním na nás čekal už jen fotbalový kvíz - KUFR. Síň slávy ukrývala několik desítek známých fotbalistů a kluci předváděli nadlidské výkony. Byla to neskutečná jízda. Vše bylo vyrovnané až do absolutního konce. Z vítězství se nakonec o pouhý bod radoval tým Borci v akci.

Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky

21/7/2018

Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku!

Jsme na místě! Ráno v 7:30 dorazila úspěšně fotbalová výprava do Caorle. Kemp je určen pro kategorie U8 - U13. Po příjezdu jsme na nic nečekali, šli se projít a okouknout místní prostředí. Netrvalo dlouho a všichni se už koupeme v moři. Podmínky jsou super. Jsme ubytovaní, seznamujeme se s programem kempu a po poledním klidu odcházíme odehrát první turnaj v plážovém fotbale. Hrajeme dvoukolově každý s každým osm minut jeden zápas a musíme děti tahat ze hřiště. Nikomu se nechce, všichni makají na 100 %. První turnaj ovládl věhlasný španělský tým Real Madrid. Hodinky ukazují 18:00, přesouváme se na večeři, kde na nás čeká polévka, bramborová kaše a kuřecí roláda. Ihned po prvním jídle nám je jasné, že na nás budou čekat samé dobroty. Procházka po večeři nás táhne do půvabného starobylého centra města. Zastavujeme na fotku a musíme ozkoušet místní specialitku. Zmrzlinový stánek, ve kterém si každý vybírá oblíbenou příchuť zmrzky a může si natočit tolik, kolik uzná za vhodné. Neutrácíme za zbytečnosti a parádní den zakončujeme večerní několika kilometrovou procházkou po pobřeží. Ve 22:00 všichni spokojeně usínáme. Zítra pošleme další report, máme se famfárově. :)

Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku!

20/7/2018

Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny!

Je to tu! Jsme všichni a vyrážíme přesně na čas v 18:30 z České Lípy směr Itálie. Postupně nabíráme další světoběžníky, kteří s námi vyráží na fotbalový kemp do Itálie. Stavíme v Mladé Boleslavi, Praze, Táboře a Českých Budějovicích. Někteří usínají ihned po nástupu do autobusu. Kluci z Liberce, kteří obsadili zadní sedačky ještě chvíli natěšení vyprávějí příběhy, hrajou hry a poslední usíná až v ranních hodinách. Ale kluky necháváme, fungují šlapou jako jeden tým a přece jen jedeme na Fotbalové Prázdniny. :o) Vše vychází na minuty a ráno už jsme v 7:30 na místě. Nic není potřeba vymýšlet, jdeme obratem okouknout prostředí a skáčeme hnedka do moře. Máme se parádně! :)

Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny!

18/7/2018

Fotbalové kemp Itálie - plán cesty

V pátek 20. 7. 2018 vyplouváme směr Itálie. 

 

18:30  Česká Lípa, KD Crystal

19:15  Mladá  Boleslav  -  parkoviště u OC Olympia

20:15  Praha – Černý Most, zastávka MHD č.250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro – u lávky přes magistrálu

20:30  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Brno

22:00  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

23:00  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

Fotbalové kemp Itálie - plán cesty

18/7/2018

V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím!

Stále máme síly na rozdávání, nadšení se zvyšuje a všichni se už vidíme na hřišti. Trenéři mají připravenou plochu na dopolední trénink a tak nám nic nebrání v tom se do toho pustit po hlavě. Hra jeden na jednoho, dva na dva a střelba. To jsou prvky, na které se zaměřujeme během první části dopoledního tréninkového bloku. Děti jsou ve fotbalovém tranzu. Musíme je přemlouvat, abychom si udělali alespoň malou pauzičku na svačinu. Na děti čeká plná mísa ovoce, takže nakonec jsou všichni svolní k několikaminutovému oddechu. Neuteklo ani patnáct minut a všichni chtějí být opět na hřišti. Druhá část dopoledního bloku patřila soutěžím. Kluci si zkusili několik netradičních fotbalových disciplín. Cílem nebylo vyhrát, ale užít si na maximum všechny soutěže. Po obědě na nás čekal opět fotbalový kvíz. Trochu jsme zabrousili do historie a vzali si na paškál MS v Brazílii. Zapojili jsme poprvé PC, rozdělili se na dva týmy a došlo na hádání známých fotbalových tváří. Postupné nápovědy a pomalu odkrývající se fotky nám prozradily, že se jednalo o borce jménem Edin Džeko, Iker Casillas, Luis Suaréz, Xavi a Mario Balotelli. To už ale všechny myšlenky letošních účastníků příměstského tábora byly opět na hřišti. Rozdělili jsme se na dva týmy, zvětšili hřiště a bylo vidět, že borci si s míčem na tomto prostoru rozumí. Už zítra na nás čeká turnaj mezi Českou Lípou a Libercem. Vše je připraveno. Musíme jít už jen brzy spát, zítra bude velký den! :)

V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím!

10/7/2018

Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří

Naším patronům se na soustředění v Rakousku daří. Mladoboleslavští fotbalisté už od čtvrtka ladí formu na nový ročník Fortuny ligy v Rakouském Windischgarstenu. Mezi třiadvaceti členou výpravou jsou i 3 naši patroni a to Tomáš Ladra, Honza Král a v neposlední řadě Tonda Křapka. Všichni tři zatím zasáhli do obou utkání. Král s Křapkou, který dnes mimo jiné nastoupil s kapitánskou páskou, odehráli celý zápas proti FC Vasas Budapest. Tomáš Ladra odehrál celý druhý poločas a v prvním zápase proti rumunskému OSK Sfantu Gheorghe se mu dokonce podařilo skórovat. Poslední zápas soustředění odehrají Mladoboleslavští fotbalisté v sobotu proti účastníkovi 2.Bundesligy FC Erzebirge Aue.

Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří

7/7/2018

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY

Zdravíme všechny fotbalové šílence, kteří s námi letos jedou do Itálie. Předběžný harmonogram cesty: 18:30 - Česká Lípa (KD Crystal), 19:15 - Mladá Boleslav (parkoviště Olympia), 20:15 - Praha (Černý most, MHD 250 - pod parkovštěm makro, směr centrum), 22:00 - Tábor (parkoviště Mcdonalds). Příjezd do Caorle kolem 8:00. V případě potřeby volejte, těšíme se. ;)

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY

23/5/2018

Článek v CL sportu

Děkujeme Alexovi Neugebauerovi za článek pro CL sport. Více info zde: ODKAZ NA ČLÁNEK

Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu

6/5/2018

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

Měli jsme parádní víkend. Jeli jsme okouknout Italské městečko Caorle a její připravenost na naše letošní kempy. Musíme ohlásit, že je vše připraveno nad míru našeho očekávání. Rozhodně je na co se těšit! Každý den jiný druh fotbalových turnajů zábavy a dovednostních her. Užijeme si na maximum moře, krásného prostředí a další zábavy. Budeme hrát turnaje s místními fotbalisty. Těšit se můžete na míčové i raketové sporty, plážový biatlon a spoustu legrace. Malebné městečko Caorle a nekonečné písečné pláže si zamilujete. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Pro velký zájem otevíráme letošní fotbalový kemp v Itálii i pro rodiče za stejně zvýhodněnou cenu jako pro děti. Tábor je realizován na základě velmi dobrých vztahů s místními obyvateli. Ubytování zajišteno na českém hotelu s českou kuchyní. Chybět nebude ani aquapark nebo diskotéka. Vše pod dohledem kvalifikovaných trenérů a pedagogů. Přihlašte se na tábor plný plážových her, fotbalu, pohybu a nevšedních zážitků.

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

23/4/2018

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

Jupíjou. Jsme rádi, že jsme měli možnost pozdravit pana ředitele a učitele ze ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa. Vše jsme stihli ve sportovním tempu a dokonce po vyučování zbyla chvilička na pár vzpomínek. Přeci jenom jsme odchovanci několika pedagogů z této školy, kterým dodnes vděčíme za pomoc při tvarování naší cesty i po základní škole a nad rámec výuky. Byl to moc prima den a těšíme se opět na viděnou. 

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

23/4/2018

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

Moc si vážíme spolupráce s reklamní agentura Studio REMA ´93, spol. s r. o. Společnost Studio REMA ´93 nám letos nesmírně pomohla s rozšířením informací o našich kempech a táborech. Nebylo to jednoduché, potřebovali jsme pomoci natisknout v první fázi 5 tis letáků a plakátů. Většina byla tištěna pro děti ve formátu A6 a na řadu přišla řezačka. Bylo to hodně práce, ale zvládlo se to jako vždy s úsměvem. Máme radost, děkujeme za spolupráci a těšíme se brzy opět na viděnou.

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93 Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

9/4/2018

POTVRZENÍ PŘIJATÝCH PLATEB OD 1.1.2018.

Vážení účastníci, potvrzujeme přijetí plateb s variabilními čísly: 20090924, 2010823, 2008625, 2006310, 20091016, 2010722, 2006127,201016,1862000006, 200787, 201056, 2009116. Tato aktualita bude průběžně aktualizována a měněna. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Těšíme se na setkání s Vámi. Za organizační 

4/4/2018

INFO K ODSTRANĚNÍ PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ Z WEBU - PŘÍPRAVY NA KEMPY JSOU V PLNÉM PROUDU

Vážení účastníci, jistě jste si všimli, že jsme odstranili jména přihlášených účastníků z našich webů. Je to čistě z důvodu platnosti Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný na celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. Přípravy na kemp již probíhají a v nejbližších dnech vás budeme informovat o přijetí zálohových či celý plateb. Děkujeme za pochopení.

29/3/2018

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

Máme velkou radost, že jsme měli možnost tento týden pozdravit pana ředitele a učitelé ze ZŠ a MŠ Jižní Česká Lípa. Ve škole byla cítit dobrá nálada, zájem a zarputilost jak ze strany učitelů, tak i žáku při výuce všech předmětů. Těšíme se opět na viděnou a fandíme celé škole v jejich práci, protože každý rok opustí školu mnoho talentovaných žáků, kteří dále reprezentují město Česká Lípa v národních i mezinárodních soutěžích. Děkujeme a těšíme se v budoucnu opět na viděnou.

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

23/3/2018

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

Jsme velice rádi, že jsme dostali možnost předat informace o našich kempech a táborech na ZŠ Špičák. Pár žáků jsme dokonce poznali a s nektěrými se uvidíme i letos v létě. Je to paráda navrátit se na místa, kde člověk vyrůstal a vidět, že někteří učitelé nestárnou a jsou stále plni pozitivní energie. Byl to skvěle strávený den. Těšíme se na další setkání. 

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

23/3/2018

Fotbalový kemp Itálie

Ano! Slyšíte správně. Letos jsme si pro vás připravili další lahůdku. Pojeďte s námi na exkluzivní fotbalový kemp do Itálie. Máme pro vás zajištěné skvělé podmínky pro odpočinek, sport, zábavu a koupání. Podívejte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=UdPdX35GRcU. Malebné městečko Caorle nás přivitá přímo uprostřed sezony. Čekají na vás dokonce i turnaje s místními dětmi, navštívíme aquapark a všechno si pořádně užijeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie

3/3/2018

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

Velká řada sportovních akcí a zejména sportovních kempů pro děti pořádaných nejenom na území Libereckého kraje je z kuchařky Vojty Brože a Martina Hanouška. Kluci na sebe určitě nenarazili náhodou. Jejich cesty se protly na táborech organizovaných DDM Libertin. Každoročně jezdilo kolem stovky dětí. Seznámení proběhlo po příchodu do chatičky asi takto vzpomíná Vojtěch Brož:

 

“Čůůůs x Nazdááár”

“Ty hraješ fotbal? x Ty hraješ taky fotbal?”

“Hustý x Hustý”

 

Po deseti vteřinách bylo jasno, že to bude stát za to.

 

Byl to jeden z nejlepších táborů a my se ho účastnili jako vedoucí. Během 14 dnů se nám podařilo zabloudit v lese hned první den s našimi oddíly, vytopit v pět ráno chatičku prágošů, zaměnit kola hlavním vedoucím, dělat holkám v hlavách neplechu a nebo strašit orientační běžce, kteří tu měli každoročně věhlasné závody. Ano čtete správně. To byla vůbec největší legrace. Blízko 12 kontroly se protínala trať nočního orientačního běhu s cestou, po níž procházely děti při naší stezce odvahy. Dobrovolně jsme si vzali celou pasáž na starost. Děti byly na noční hře připraveny na všechno, tam to proběhlo v pořádku. Nejsme si však jisti, co na to říkali závodníci. Většina totiž prchala z lesa nejkratší cestou do bezpečí startu, aniž by dál pokračovali v závodě. 

 

Během tábora jsme s dětmi zažily spoustu zábavy, najetých kilometrů na kole i kánoích, celodenní výlety, noční bojové hry, zajistili jeden astmatický záchvat a pár hyperaktivních dětí, užili si spoustu vědomostních i kolektivních her. Bylo to super. S Martinem jsme teprve sbírali zkušenosti, bylo nám něco kolem 17 a 20-ti lety. V tu dobu jsme rozhodně netušili, co nás ještě společně s dalšími přáteli čeká. Ale to bych předbíhal. Hodně předbíhal. A víte kolik to je už let? Můžete hádat, ale nepočítejte to na prstech rukou. Nebudou vám stačit."

 

Více informací, i třeba proč došlo k rozšíření kempů a táborů o další aktivity, se dozvíte v dalších epizodách. My sami si to rádi připomeneme.

 

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

15/11/2017

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

Již nyní připravujeme organizaci FOTBALOVÝCH PRÁZDNIN PRO ROK 2018. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? NOVÁ ORGANIZAČNÍ STRUKTURA! NOVÉ KEMPY! NOVÝ SYSTÉM! ALE TO CO SE MĚNIT NEBUDE JE VELKÁ KUPA ZÁBAVY A ZÁŽITKŮ! Na nic neváhejte a začněte se přihlašovat!!! NAVÍC Vám připravujeme opravdovou nálož pro rok 2018! Těšíme se na Vás!

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

11/8/2017

PFP LIBEREC 2017 JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče,

Fotbalové Prázdniny jsou tu! Níže uvádíme pokyny k našemu Příměstské Fotbalovému Táboru – PFP LIBEREC 2017, který se uskuteční od 14. 8. do 18. 8. 2017. Nástup účastníků každý den 7:40 – 8:10 hod. Vyzvednutí účastníků bude možné od 15:15 hod. do 16:00 hod. V momentě nástupu bude předán organizátorům List účastníka (v příloze e-mailu), kopie průkazky pojištěnce. Program kempu bude tvořen z převážné části fotbalem a sportovními aktivitami. Vše se dozvíte prostřednictvím dětí a vedoucích kempu, kteří Vám vždy řeknou, co na každý další den si přinést. Dětem nezapomeňte zabalit na první den kopačky, chrániče, míč, lahev na pití, alespoň dvoje tréninkové oblečení. Přidejte také do samostatného malého baťůžku plavky, ručník, mýdlo. Na kemp je nevozte v tréninkovém, aby kluci měli suché věci na převlečení. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, rádi Vám Vaše dotazy zodpovím.

Děkujeme. :)

Těšíme se na Vás. :)

23/7/2017

PFP 2017 – AKTUÁLNÍ INFO K PRVNÍMU DNI V LIBERCI A ČESKÉ LÍPĚ

Vážení rodiče,

Chtěli bychom Vás požádat, abyste na zítřejší první den příměstského tábora zabalili dětem věci do bazénu (plavky, ručník, mýdlo) a věci na fotbal (míč, kopačky, chrániče, tréninkové oblečení, šusťákovou bundu – nejlépe zdvojeně s ohledem na počasí) + přidejte boty na běh. Již se na Vás těšíme. Přejeme krásný zbytek neděle. Těšíme se na Vás.

18/7/2017

INFO K PFP

Vážení rodiče, velice se omlouváme, ale z technických důvodů zašleme informace k PFP 2017 dnes v odpoledních hodinách, přestože jsme avizovali, že pošleme dříve. Děkujeme za pochopení.

29/5/2017

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 4 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Nově se na nás můžete těšit také v Jablonci nad Nisou, konkrétně v areálu Břízky! Pro letošní rok máme tak otevřené kempy v Liberci, České Lípě, Jablonci nad Nisou a Zličíně! 

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

20/5/2017

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

Vážení rodiče, pravidelně se snažíme aktualizovat přijaté platby za naše fotbalové kempy. Vzhledem k náročné administraci prosím sledujete, zda u jména Vašeho dítěte je uvedené slovo "ANO" či "NE". V případě, že jste platbu zaslali a zatím není zveřejněno, je možné nás kontaktovat na telefonním čísle: 774 688 580. Z organizačních důvodů nebudeme zasílat e-maily k potvrzení platby. Děkujeme za pochopení. V případě, že potřebujete vystavit fakturu a již jste o ni psali, pokusíme se během tohoto víkendu, aby jste vše obdrželi na Váš e-mail. Za zpoždění se Vám moc omlouváme. Přestože v potvrzovacích e-mailech máte stanovený vždy termín pro nejpozdější přijetí platby, budeme rádi, pokud vše uhradíte nejpozději do 15. 6. 2017. V případě, že potřebujete vystavit fakturu, budeme na webu automaticky potvrzovat přijetí platby hned při vystavení faktury, abychom Vám vyšli vstříc. Veškeré podrobné informace k jednotlivým kempů Vám budou zaslány nejpozději 4 týdny před jeho reailzací, tak aby jste se mohli včas na vše připravit. Děkujeme a vážíme si toho, že máte o naše projekty zájem. Těšíme se na Vás. :) Za realiazační tým Martin Hanoušek.

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

19/5/2017

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 3 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Jedná se o Českou Lípu, Liberec a Prahu. Navíc stále ještě jednáme o realizaci projektu v Jablonci nad Nisou. Co jsou to PFP? PFP 2017 JSOU JEDINEČNÝM FOTBALOVÝM PŘÍMĚSTSKÝM TÁBOREM, JEHOŽ HLAVNÍM CÍLEM JE EXKLUZIVNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ NA KTERÝ SE SJEDOU PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ KEMPY Z DALŠÍCH MĚST. HRÁT SE BUDE 3+1 A VŠE BUDE SPOJENO HLAVNĚ SE ZÁBAVOU A RADOSTI ZE HRY. BĚHEM TÝDNE DOJDE NA TRÉNINKY, BAZÉN, REGENERACI A JINÁ DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ. PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVENO STRAVOVÁNÍ (SVAČINA, OBĚD, SVAČINA) VČETNĚ NEZBYTNÝCH TEKUTIN. NA DĚTI BUDOU DOHLÍŽET KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI S PROGRAMEM, KTERÝ JISTĚ NEBUDE NUDIT! Minimální kapacita je vždy 8 účastníků v rámci dvou věkových kategorií, tak neváhejte a řekněte o tom svým známým a přátelům! :) Jde o nultý ročník a my věříme, že příští rok počet kempů zdvojnásobíme!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

27/4/2017

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

Zdravíme naše fanoušky a budoucí účastníky našich kempů všeho druhu. Od této chvíle se budeme snažit aktualizovat v pravidelných intervalech naše webové stránky. Aktualizovat budeme především sekci přijatých plateb. V tuto chvíli jsou veškeré přijaté platby zveřejněny u jednotlivých hráčů. Chceme Vás upozornit, že naše kapacita je omezená. Takže i přesto, že máte svého fotbalistu přihlášeného a doposud jste neuhradili alespoň zálohu, nejsme schopni Vám plně garantovat jeho účast na našich kempech. Letošní rok je pro nás zcela nový a to především v oblasti příměstských táborů, kdy jsme se pustili do zcela nového a ojedinělého projektu! Těšíme se, že budete přitom s námi i vy! :) Za organizační tým..Martin Hanoušek.

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

11/10/2016

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA FOTBALOVÉ PRÁZDNINY PRO ROK 2017 V PLNÉM PROUDU..ZA 3 DNY 33 DĚTÍ!

Jsou tomu asi tři dny, co bylo zahájeno přihlašování na naše letní prázdninové kempy 2017 a již nyní hlásíme prvních 33 přihlášených. Určitě je opět na co se těšit a jubilejní desátý ročník bude rozhodně TOP! Děkujeme za důvěru, nevíme co děti, ale my se už nemůžeme dočkat!!

 

9/6/2016

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

Aktuálně máme tři volná místa na kemp v Zákupech! Pokud ještě váháte, zda jet či nikoliv, neváhejte! :) Těšíme se na každého z vás. :) 

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

8/6/2016

PLATBA ZÁLOH NA KEMP V ZÁKUPECH A MODRÉ :)

Vzhledem k tomu, že jsme již spustili přípravy na fotbalové kempy v Zákupech a Modré, chtěli bychom Vás přihlášené požádat o úhradu zálohových plateb, abychom věděli, zda s Vámi můžeme počítat. V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle: 774 688 580, abychom věděli, zda máte zájem s námi jet či nikoliv. Zájemci ještě stále přibývají. :) Těšíme se. Kempy se nezadržitelně blíží. :)

2/6/2016

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

Uvolnila se nám místa na kemp do ZÁKUP :) Pokud chcete jet na kemp do MODRÉ, neváhejte a přihlašte se, místa rychle ubývají. :) Těšíme se na Vás!

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :) STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

30/5/2016

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

Představujeme Vám krásný areál v MODRÉ! Jeden z nejkvalitnějších sportovních areálů v severní části České republiky, kam se jezdí připravovat profesionální fotbalové kluby z celé Evropy. Těšit se můžete na dvě travnatá hřiště, vířivku, saunu, venkovní bazén, luxusní hotelové ubytování a krásnou okolní přírodu. :)

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

9/5/2016

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

Dej tři góly nebo dej housle a ukonči zápas! Ve spolupráci s  P. J. Art Production, s.r.o. se můžete poslední večer kempu těšit na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Míč, klec, 2 hráči, hudba.. Váháš jestli s námi jet? Tohle je věc, kvůli které bys měl. Zažij s námi nové věci :) http://youtu.be/XLUuXRgGtws

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

4/5/2016

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

V letošním roce jsme pro Vás rozšířili nabídku našich fotbalových kempů. Těšit se můžete do Zákup, Modré, Liberce a České Lípy. To vše prostřednictvím našich Fotbalových Prázdnin nebo Příměstských Fotbalových Prázdnin. Ať už se ale přihlásíte kamkoliv, zažijete s námi pořádný kus dobrodružví, zábavy a hlavně fotbalu. Neváhejte a přihlaste se!! Těšíme se na Vás! :)

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

3/1/2016

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

Fotbalový kemp s názvem Fotbalové Prázdniny zahajuje přihlašování na další, již osmý ročník a navíc rozšiřujeme naší nabídku o další kemp v krásné lokalitě Tisských skal ve sportovním areálu FC Jiskra Modrá nedaleko Děčína. Zároveň v nabídce kempů naleznete již tradiční kemp v Zákupech u České Lípy. :) Co nevidět se také můžete těšit na nově funkční web a větší nálož informací na našem facebookovém profilu. :)

Přihlašte svého mladého a nadějného talenta ve věku 7 - 12 let na náš kemp v sekci KEMPY 2016.

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

9/8/2015

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

 Letošní prázdniny jsme se rozhodli ve spolupráci s FC Slovan Liberec nabídnout dětem kategorie přípravek příměstské fotbalové tábory, kde mohou rozvíjet své fotbalové dovednosti, trávit čas se svými kamarády a zažít spoustu fotbalových i nefotbalových zážitků. O tábory je velký zájem, což nás vedlo k uspořádání tří turnusů. Převážné zastoupení hráčů má FC Slovan Liberec, avšak tábor není uzavřenou záležitostí pouze pro hráče tohoto klubu, ale mohou se jej účastnit i děti z okolních týmů či děti ještě neregistrované, které by měly zájem vyzkoušet si tréninkové podmínky FC Slovanu Liberec. Tábor trvá vždy od pondělí do pátku od 8 do 15,30h. Dopoledne bývají fotbalové tréninky na hřišti a odpoledne prožitkové doplňkové aktivity. Během prvního tábora navštívily děti liberecký bazén, udělaly si výlet na Ještěd, vyzkoušely si cvičení „Flowin“, prohlédly si zázemí hlavního stadionu U Nisy, zahrály si „fotbalový golf“, bojovku a spoustu dalších soutěží. Věříme, že o naše fotbalové tábory bude nadále zájem a letošní ročník bude první v jejich dlouhodobé tradici!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

23/4/2015

Posledních 5 volných míst na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 v Zákupech!

Čas se nezadržiterlně blíží a my již máme na kemp oficiálně potvrzenou účast 40 fotbalistů. Přestože jsme chtěli letošní kemp obsadit pouze 40 účastníky, nedalo nám to a rozhodli jsme se kapacitu kempu rozšířit na 45 účastníků. Tato kapacita je již ale konečná. Přípravy jsou v plném proudu a už nyní Vám můžeme sdělit, že Vás čeká trošku jiné pojetí kempu, nová dobružství a nové soutěže. :) Poodhalíme Vám již nyní , že se v letošním roce určitě neobejdete bez spacáku a karimatky. ;) Moc se už na Vás těšíme!

15/4/2015

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

Rozhodli jsme se, že pro vás, všechny fotbalové nadšence, uspořádáme příměstský fotbalový tábor v Liberci. Díky spolupráci s FC Slovan Liberec vám nabízíme možnost strávit další čas na fotbalovém hřišti a nenudit se tak o prázdninách doma. :) Více info naleznete v sekci KEMPY 2015. Od dnešního dne se tak můžete přihlásit skrze jednoduchý přihlašovací formulář. Těšíme se na vaši účast na PŘÍMĚSTSKÝCH FOTBALOVÝCH PRÁZDINÁC 2015! :)

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

26/1/2015

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

Pojeď s námi! Říkáš si co nového zažiješ? Vymysleli jsme pro Vás novou, ještě více akční podobu našeho kempu! Nový systém, více her, více fotbalu a větší práce v týmech. Vzhledem ke snížení věku účastníků, jsme se rozhodli zrušit STEO a místo ní nabídneme dobrodužnější večerní hru plnou úkolů, pohádkových bytostí a srandy. Takže jestli Ti je mezi 7 - 12 roky na nic nečekej, vyplň pár údajů o sobě a pojeď s námi na Fotbalové Prázdniny 2015.!!! Cena: 3.490 Kč. Přihlásit se můžeš v sekci KEMPY 2015. Těšíme se...

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

8/7/2014

Ztráty a nálezy I.

Dobrý den. Přinášíme Vám první ztráty a nálezy. V případě, že rozpoznáte, které z kusů oblečení je Vaše, kontaktujte nás na našem e-mailu: fotbaloveprazdniny@seznam.cz. Děkujeme. Stále trvá pátrání po fialových sálových kopačkách Adidas.

Ztráty a nálezy I. Ztráty a nálezy I.

4/7/2014

Konec kempu se blíží :(

Závěrečné vyhodnocení kempu se uskuteční od 16:00 hod.

2/7/2014

Aktuálně!!!

Užíváme si IQlandii :)

Aktuálně!!! Aktuálně!!! Aktuálně!!!

18/6/2014

Tak a máme plno!

Kemp je již za dveřmi a my s radostí oznamujeme, že máme plno. Přípravy jsou v plném proudu a my se už těšíme, až kemp začne! :)

17/6/2014

Kemp už klepe na dveře!

Během zítřejšího dne obdržíte kompletní finální informace k účasti Vašich malých fotbalistů na Fotbalových Prázdninách 2014! Už se nemůžeme dočkat.

2/3/2014

Finální kapacita kempu

Zdravíme Vás. Těší nás Váš zájem o Fotbalové Prázdniny 2014. Jak jsme již avizovali, kapacita kempu není neomezená. V uplynulém týdnu se nám podařilo navýšit počet míst pro účastníky na 50 osob. Prvních 50 zájemců o kemp, kteří splní podmínky pro přihlášení, mohou s účastí na kempu počítat.

23/2/2014

Kapacita kempu

Kapacita našeho kempu je bohužel omezená a je stanovena na 40 osob. Vzhledem k velkému zájmu přihlášených se snažíme navýšit tuto kapacitu o 4 osoby. O případném navýšení kapacity Vás budeme v nejbližších dnech informovat. Tým FP