Aktuality

15/9/2020

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2021

Právě dochází ke komunikaci s rodiči. Jsme připraveni na rok 2021. A co vy? Přidáte se k nám? :-)

9/7/2020

FOTBALOVE PRAZDNINY - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020

Fotbalové Prázdniny 2020, konkrétně příměstské tábory jsou po roce opět tu!! 

-----------

Důležité informace:

Převzetí účastníků mezi 07:45 až 08:10

Předání účastníků mezi 15:00 až 15:30

 

Aktuality: https://fotbaloveprazdniny.cz/cs/aktuality

Děkujeme za spolupráci, jsme připraveni si kemp užít na max.   

—————

V případě potřeby volejte:

Martin Ráček (manažer komunikace) - 604 979 435 :))

 

Těšíme se na viděnou. Sportu zdar!

FOTBALOVE PRAZDNINY - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020 FOTBALOVE PRAZDNINY - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020 FOTBALOVE PRAZDNINY - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020 FOTBALOVE PRAZDNINY - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2020

2/7/2020

Čtvrtek - pátý den kempu

Ráno jsme se probudili do sice zamračeného rána, ale bylo krásně teplo. Protáhli jsme se při rozcvičce a po snídani jsme odstartovali další táborovou hru a to biatlon. Biatlon přinesl spousty zajímavých momentů, kde úspěšnost střelby byla na malém procentu, nakonec si první místo rozebrali Itálie a Česko, tabulku uzavřeli Španělsko a Německo. Po obědě a krátkém poledním klidu nás navštívili ligoví hráči Antonín Křapka, Tomáš Ladra a Martin Šimon. Zatímco kluci své vrstevníky zásobovali otázkami, další vedoucí připravovali zajímavý odpolední program. Sportfest, konaný v jedenácti disciplínách, nám připravil třeskuté souboje v předhánění, kdo to udělá nejlépe. Po první večeři následoval turnaj nejvyšší Turecké ligy, kde se z vítězství díky brance v poslední vteřině finále radoval tým Konyasporu před Malatyasporem, následovali týmy Alanyasporu, Rizesporu, Sivassporu, Trabzonsporu, Kayserisporu a tabulku uzavřel Antalyaspor. Po druhé večeři jsme se odebrali na kutě, kromě vedoucích, kteří připravili překvápko v podobě stezky odvahy. Kluci po probuzení moc veselí nebyli, nicméně musíme uznat, že všichni na stezce odvahy byly velice odvážní a na druhý pokus už jsme se mohli všichni spokojeně odebrat do teplých postýlek. Zítra nás čeká poslední den a uvidíme, co vedoucí přichystali na poslední den kempu.

Čtvrtek - pátý den kempu Čtvrtek - pátý den kempu Čtvrtek - pátý den kempu Čtvrtek - pátý den kempu

1/7/2020

Středa - čtvrtý den na kempu

Sportu zdar a fotbalu zvlášť! 4. den jsme pojali víceméně odpočinkovým stylem z důvodu předchozího spánku pod širákem a extrémně náročného programu. Náplní dnešního dne byly lehké táborové hry – hraboši a piškvorky. Pokračovali jsme koupačkou na koupališti a dopoledne zakončili nanukem či zmrzlinou. Po poledním klidu se někdo odebral na koupaliště, kde si v parním letním dni děti zchladily své zapařené nožky, ale větší část absolvovala přípravný turnaj před Turnajem mistrů. Po lehké svačině jsme protáhli tělíčka s profesorkou aerobiku a před Turnajem mistrů jsme se dostali pořádně do varu. Večerní program jsme vyplnili Turnajem mistrů v místní hale. Šest vyrovnaných týmů se utkalo ve dvou skupinách po třech a při zápasech probíhal tvrdý boj o každý metr hřiště i mezi střídačky. Z vítězství se nakonec radoval tým pod vedením Argentinského mága Diega Maradony, stříbrní skončili Rudí ďáblové z Manchesteru a poslední sadu medailí si odnesli hráči Realu Madrid. Pořadí doplnil čtvrtý Juventus, pátou a šestou příčku si rozebrali dvě Borussie – pátý Mönchengladbach a šestý Dortmund. Děti spokojeně odešli do postýlek a my je budeme následovat.

Středa - čtvrtý den na kempu Středa - čtvrtý den na kempu Středa - čtvrtý den na kempu Středa - čtvrtý den na kempu

30/6/2020

Úterý - třetí den na kempu

Probuzení 3. den bylo nepříjemné, padla na nás ráno rosa a všechny vzbudila. Po úspěšném zvládnutí spaní pod širákem a splnění bobříka 3v1 (bobřík odvahy, statečnosti a kulinářstbí) jsme se v plném počtu vrátili na ubytovnu. Uff. :-)) Následovala snídaně a první tréninková jednotka dne, které se ujal trenér Ondřej Picek ze Slovanu Liberec. "Píca" si vzal na starost mladší kluky a s nimi odtrénoval celou tréninkovou jednotku. Po těžkém předchozím dni dost účastníků o poledním klidu zalehlo do peřin a bylo, je dost těžké probouzet. Ale to je dobře, dostali jako další bojový úkol. Proč? Po poledním klidu přišla na řadu druhá tréninková jednotka a stálo to za to. Mladší kluky si vzal pod taktovku opět trenér Picek a na starší kluky přijeli připravení trenéři z Arsenalu Česká Lípa - Lukáš Valta a Jakub Čvančara. Zaroveň jsme si připravili i speciální trénink pro brankaře, kterého se ujal zkušenostmi prostřelý brankář Tonda Kadlec. Stejně to nebylo vše. Následovala ještě "fantastická přednáška ligového rozhodčího", kde kluky seznámil s pravidly fotbalu a na závěr táborníci dostali test z pravidel fotbalu. Lukáši, děkujeme! Další část dne jsme věnovali běhu výhlášenému "Zákupan race", kde šlo poprvé vše kamarádství stranou. Kluci a holky si nic nedarovali a hrábli si na dno fyzických sil. :-)) Tímto tento náročný den ukončujeme, uložili jsme kluky a holky do postele a jdeme i vedoucí pomalu spát. :-))))

 

Úterý - třetí den na kempu Úterý - třetí den na kempu Úterý - třetí den na kempu Úterý - třetí den na kempu

29/6/2020

Pondělí - druhý den na kempu

První ranní probuzení jsme zahájili lehkým fartlekem. :-)  Každý tým se rozběhl na jiné místo a tam se důkladně protáhl. Po snídani následovala příprava na trénink a poté samotný trénink, kde se účastníci rozdělili na dvě skupiny. První polovina skupiny měla trénink rozdělený na první dotek a práci s míčem a druhou skupinu jsme si vyzkoušeli z jejich fyzické přípravy v mateřských klubech. Po polední pauze přijel na tréninkovou jednotku Matěj Sedláček, který si vzal starší kluky a s nimi projel průpravová cvičení s míčem. Do tréninku zapojil i nějakou tu hru.  Byla to pro všechny parádní zkušenost okusit něco nového. Na mladší kategorii čekal turnaj v malé kopané. Po tréninkové jednotce všichni vyrazili na koupaliště, kde pro děti byl připravený další program v podobě táborových her.  Např. "Hraboši a piškvorky na písku". Následovala výprava, která byla doprovázena hledáním ingrediencí na uvaření tradiční táborové polévky. Všichni se pohostili opečenými buřty, polévkou a ulehli do spacáků. Toto byl náš druhý den. Uleháváme všichni společně na magickém místě a už se těšíme na zítra.

Pondělí - druhý den na kempu Pondělí - druhý den na kempu Pondělí - druhý den na kempu Pondělí - druhý den na kempu

28/6/2020

Fotbalové Prázdniny 2020 jsou tady!!

Projekt Fotbalové Prázdniny odstartoval 13. ročník prázdninového dobrodružství lépe než kdy předtím?! Ptáte se jak je to možné?? Nebudeme vás napínat. Čekalo na nás všechny několik novinek. :-) 

Kemp jsme zahájili již klasickým výběhem, kde jsme se protáhli a zahráli seznamovací hry. V 18:00 už jsme spěchali do místní restaurace na slavností večeři. To bylo první letošní překvapení. A jako, že se to povedlo. :-) Měli jsme k večeři pořádný řízek a kupu hranolek. Nechybělo ovoce ani zeleninový salát. Prostě bájo, co si budeme. Po večeři následoval UNIFIT test, kde na účastníky kempu čekali disciplíny: “běh na 50 metrů, leh-sedy, podhmat, člunkový běh, skok do dálky a kliky”. Tento test čeká na všechny každý rok. Potřebujeme vždy zjistit připravenost účastníků na letošní kemp. A výsledky? Jsme mile překvapeni. :-) Před večerkou jsme měli pro děti připraven ještě AZ kvíz, kde jsme si procvičili základní fotbalové vědomosti. Čistíme zuby a hurá do postele. Úspěšný první den okořenil ještě profi fotograf (nechte se překvapit, co jsme nafotili). Ve 22:00 už všichni spokojeně spali a my začali připravovat program na další den. Těšíme se na další návštěvy, které se za námi chystají. Nechte se překvapit, je jich hodně! :-)

Fotbalové Prázdniny 2020 jsou tady!! Fotbalové Prázdniny 2020 jsou tady!! Fotbalové Prázdniny 2020 jsou tady!! Fotbalové Prázdniny 2020 jsou tady!!

23/6/2020

Příměstské Fotbalové Prázdniny v Libereckém kraji jsou za dveřmi!

Fotbalové Prázdniny 2020 - Příměstské tábory Liberecký kraj - ČL, LBC, JBC
Příměstský fotbalový tábor je jedinečným fotbalovým projektem, jehož hlavním cílem je exkluzivní fotbalový turnaj, na který se sjedou do České Lípy příměstské fotbalové kempy z dalších měst. Hrát se bude 3+1 a vše bude spojeno hlavně se zábavou a radostí ze hry. V rámci týdne dojde na tréninky, bazén, regeneraci a jiná další dobrodružství. Pro účastníky je připraveno stravování (svačina, oběd, svačina) včetně nezbytných tekutin. Na děti dohlížejí kvalifikovaní trenéři s programem, který jistě nebude nudit! Každý účastník navíc obdrží kempové tričko, vak na sportovní obuv a pamětní pohár. 
 
Více informací: www.fotbalovéprazdniny.cz
 

Příměstské Fotbalové Prázdniny v Libereckém kraji jsou za dveřmi!

15/6/2020

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2020 - INFO K ÚČASTI

Právě byl rodičům odeslán email s podrobnými informacemi ke kempu. 

Těšíme se na viděnou! 

www.fotbaloveprazdniny.cz

31/5/2020

FP ZAKUPY 2020

VAZENI RODICE,

PRAVE DOCHAZI KE KONTROLE PLATEB. DO 15. 6. 2020 POSLEME PODROBNE INFORMACE K FOTBALOVEMU KEMPU.

 

DEKUJEME ZA SPOLUPRACI / WWW.FOTBALOVEPRAZDNINY.CZ

30/5/2020

PFP 2020

PFP 2020. LETOS VE VELKEM STYLU. MATE UZ LUPEN NA CELOTABOROVY TURNAJ?? PRIHLASKY UZAVIRAME 30. 6. 2020. NEJDELE DO 10. 7. 2020 OBDRZITE PODROBNE INFORMACE K PRIMESTSKEMU TABORU. NA DETI OPET CEKA BOHATY PROGRAM, REGENERACNI PROCEDURY, BAZEN, CELOTABOROVY TURNAJ, ZKUSENI A NADSENI TRENERI. MATE SE ROZHODNE NA CO TESIT!

www.fotbaloveprazdniny.cz

16/5/2020

FP ZAKUPY

VSECHNO SLAPE. DETI Z ITALIE DOSTANOU MOZNOST UCASTI NA KEMPU V ZAKUPECH. UZ JSI PRIHLASEN??

5/5/2020

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2020

VŠECHNY KEMPY V ČR JEDEME PODLE PLÁNU.

KEMPY V ITÁLII JSME NUCENI ODLOŽIT NA PŘÍŠTÍ ROK.

 

TĚŠÍME SE NA VIDĚNOU""

23/1/2020

Zákupy cup 2020 - "Vracíme dětem radost ze hry"

TJ Jikra Mimoň právě poráží FK Mladá Boleslav: https://youtu.be/58WlSPh2O_I .. ale pozor, trenér Bolky Roman Švarc už volal, že brzy přijedou na odvetu a všichni se moc těší! :-))

22/1/2020

ZÁKUPY CUP 2020

Fotbalový turnaj pro ročníky U11 a U10 v rámci projektu Fotbalové Prázdniny ve spolupráci s FK Arsenal Česká Lípa a OFS Česká Lípa proběhl ve SH v Zákupech dne 18. - 19. 1. 2020.

ZÁKUPY CUP - U11
U11 (2009 a mladší)
SPORTOVNÍ HALA ZÁKUPY - ŠKOLNÍ 347, ZÁKUPY
18. 1. 2020 (10:00 - 17:00)

Halový turnaj Zákupy cup U11 (ročníky 2009 a mladší). Hrajeme 4 + 1 ve sportovní hale v Zákupech. Ceny a dárkové balíčky získají nejlepší čtyři týmy turnaje. Nejlepší tři týmy turnaje navíc obdrží pohár. Dale oceňujeme nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje. Turnaj je realizován ve spolupráci s FK Arsenal Česká Lípa a OFS Česká Lípa. 

Přihlášené týmy - FK Pardubice, SK Semily, FK Turnov, SK Roudnice, FK Litoměřicko, FK Meteor Praha, FK Jablonec, TJ Jiskra Mimoň, FK Stráž pod Ralskem, FK Arsenal Česká Lípa.

1. Pardubice
2. FK Litoměřicko
3. FK Arsenal Česká Lípa
4. FK Meteor Praha

Nejlepší hráč - Vojtěch Netolický (FK Pardubice)
Nejlepší střelec - Aleš Sukdolák (FK Pardubice)
Nejlepší brankář - Nela Raselová (FK Arsenal Česká Lípa)

----------------

ZÁKUPY CUP - U10
U10 (2010 a mladší)
SPORTOVNÍ HALA ZÁKUPY - ŠKOLNÍ 347, ZÁKUPY
19. 1. 2020 (10:00 - 17:00)

Halový turnaj Zákupy cup U10 (ročníky 2009 a mladší). Hrajeme 4 + 1 ve sportovní hale v Zákupech. Ceny a dárkové balíčky získají nejlepší čtyři týmy turnaje. Nejlepší tři týmy turnaje navíc obdrží pohár. Dale oceňujeme nejlepšího hráče, střelce a brankáře turnaje. Turnaj je realizován ve spolupráci s FK Arsenal Česká Lípa a OFS Česká Lípa. 

Přihlášené týmy - FK Litoměřicko, FC Slovan Liberec, FK Turnov, Fotbalová akademie Jablonec, FC Nový Bor "bílá", FC Nový Bor "pruhovaná", FK Ústí nad Labem, TJ Jiskra Mimoň, FK Mladá Boleslav, FK Arsenal Česká Lípa.

1. FK Ústí nad Labem
2. FC Slovan Liberec
3. TJ Jiskra Mimoň
4. FA Jablonec

Nejlepší hráč - Matěj Matula (FC Slovan Liberec)
Nejlepší střelec - Jan Eisner (FK Ústí nad Labem)
Nejlepší brankář - Ondřej Bjaček (FA Jablonec)

www.fotbaloveprazdniny.cz

ZÁKUPY CUP 2020

14/1/2020

Fotbalové Prázdniny Zákupy 2020

Kdo si letos vybere fotbalový kemp v Zákupech, určitě udělá dobře! 

Už dvěma našim trénérům se podařilo získat trenérskou licenci UEFA A - oba potvrdili účast na fotbalové kempy do Zákup. 

Velkou radost máme i z ostatních trénérů. Aktuálně prochází další tři naši tréneři kurzem UEFA B. 

Navazujeme spolupráci s dalšími fotbalovými kluby.

Na kempu v Zákupech budeme mít letos také trenéra brankářů. 

Už nyní máme první partnery, kteří finančně nebo materiálně podpoří naše kempy.

Sestavili jsme projektový tým z nejlepších účastníků za posledních 10 let a dáváme dohromady táborový program složený z těch nejvíc nejlepších aktivit, které jsme doposud zažili. 

Budeme hrát noční turnaj mistrů, na závěr na nás čeká vyhlášený sportovní víceboj a noční hra.

Pojedeme na celodenní výlet a navštívíme aquapark.

Každý účastník obdrží památeční pohár, kempové triko a láhev na pití. 

Pracujeme na známých osobnostech, aby navštívili náš kemp.

Rozšiřujeme pracovní tým Fotbalových Prázdnin. 

A co víc? Dovybavili jsme sportovní areály v Zákupech paddleboardy, beach fotbalem, beach volejbalem a ve volném čase zkusíme mimo jiné také plažový tenis, stolní tenis, nohejbal, florbal, fotbal kroket a další sporty. K dispozici máme fotbalové hřiště, halu, tělocvičnu, umělku, atletický ovál, antukové kurty, PC učebny, místo pro táborák a další aktivity. 

Přemýšlíš, jestli se přihlásit na kempy do Zákup? Lepší příležitost už nebude. 

www.fotbaloveprazdniny.cz

Fotbalové Prázdniny Zákupy 2020

12/10/2019

Stále se vyvíjíme..

Gratulujeme Martinovi k dalšímu krůčku ke splnění jeho snů. Licence UEFA A. Víc moc už nejde :o) Na "Hanyho" se určitě můžete opět těšit na kempech v Zákupech! Tak kdo se přidá? :)

Přihláška na fotbalový kemp Zákupy

Stále se vyvíjíme.. Stále se vyvíjíme.. Stále se vyvíjíme.. Stále se vyvíjíme..

2/10/2019

VRACÍME DĚTEM RADOST ZE HRY - AKTIVNÍ ODPOČINEK PRO VAŠE MALÉ FOTBALISTY A FOTBALISTKY 2020

ZAHAJUJEME PŘÍHLAŠOVÁNÍ NA FOTBALOVÉ KEMPY A FOTBALOVÉ TÁBORY 2020

 

FOTBALOVÉ KEMPY - LÉTO 2020

 

FOTBALOVÉ TÁBORY - LÉTO 2020

26/9/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2020

Vítejte v roce 2020! Oficiálně spouštíme přihlašování. Jsme připraveni.

Všechny novinky, výhody a bonusy budeme postupně rozesílat na emaily všem přihlášeným. 

Děkujeme za důvěru a těšíme se na další setkání s Vámi.

Zdraví tým FP.

 

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2020

9/8/2019

Přihlašování na rok 2020 je zahájeno!

Není o čem přemýšlet. Naše kempy jsou připraveny na ročník 2020. Přihlašovací systémy jsou nahozeny a tak jednoduše spouštíme přihlašování. Těšit se můžete na mraky novinek. Děkujeme za všechny zpětné vazby! Hezký zbytek prázdnin.

20/7/2019

FP Itálie II. - plán cesty

Vyjeli jsme z Caorle v 19:00. Na stránkách www.fotbaloveprazdniny.cz sledujte sekci aktuality, časy budeme upřesňovat v průběhu cesty. Plánovaný příjezd do ČR:

 

03:30 - 03:50 - České Budějovice, parkoviště prodejna Peugot.

04:50 - 05:20 - Benešov, parkoviště hotel Benica.

05:30 - 06:00 - Praha Průhonice, parkoviště McDonald’s na dálnici směr Praha.

05:30 - 06:00 - Praha Černý Most, zastávka MHD č. 250 (směr Mladá Boleslav) pod parkovištěm Makro.

06:30 - 07:00 - Mladá Boleslav, parkoviště OC Olympia.

07:30 - 08:00 - Česká Lípa, KD Crystal, vyrážíme.

 

Telefon na vedoucího posádky: +420 721 212 885

 

Ahooooj!

19/7/2019

PFP LIBEREC - TÝDEN ZÁBAVY A FOTBALU JE ZA NÁMI!

Příměstské Fotbalové Prázdniny jsou v tuto chvíli již minulosti. Po včerejším náročném programu jsme to dnes z rána odlehčili penaltovým turnajem o medaile, abychom si potom mohli zahrát miniturnaj ve větším počtu hráčů na hřišti. Po obědě nás čekal "SPARŤAN" RACE po celém areálu v Krásné Studánce. Nejlepší výkony opravdu stály za to a děti si s vými výkony vysloužily krásné poháry a trička na památku! Chceme tímto poděkovat FK KS za možnost realizovat turnaj v areálu klubu a hlavně Vám dětem, že jste do všeho šly na plno a radovali jste se z každé maličkosti! Těšíme se na Vás v příštím roce! Zdraví Vás organizační tým Hany, Ála, Šáfa, Miki, Verča a Ráčus.

PFP LIBEREC - TÝDEN ZÁBAVY A FOTBALU JE ZA NÁMI! PFP LIBEREC - TÝDEN ZÁBAVY A FOTBALU JE ZA NÁMI! PFP LIBEREC - TÝDEN ZÁBAVY A FOTBALU JE ZA NÁMI! PFP LIBEREC - TÝDEN ZÁBAVY A FOTBALU JE ZA NÁMI!

19/7/2019

VÝHLED NA ČESKOU LÍPU A ZAVRŠENÍ TURNAJEM ČESKÝCH TÝMŮ!

Poslední den jsme se po čtvrtečním vydařeném turnaji vydali na procházku. Kluci měli možnost vychodit únavu za svých nohou, ale kopce nás neminuly. Naskytl se nám krásný pohled na Českou Lípu, kterou jsme měli jak na dlani. Cestou zpět na stadion si kluci zablbli na dětském hřišti. Následoval vydatný oběd. Během polední klidu hráči debatovali o budoucnosti jejich kariéry a všeho možného. A přišel turnaj. Tentokrát se na hřišti sešli týmy SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň a domácího Arsenalu Česká Lípa. Po mnoha krásných zápasech, bojovných výkonech a soubojích se z celkové výhry radoval Arsenal, druhé místo brali sešívaní. Těsně za ní skončila Sparta a poslední místo patřilo Viktorce. Po tomto turnaji trenéři předali klukům památeční pohárky a tím se s nimi rozloučili. Celý kemp bychom zhodnotili jako povedený, užitý a pohodový. Kluci makali, podávali super výkony a dělali nám radost. A třeba se v takové sestavě sejdeme i za rok!

VÝHLED NA ČESKOU LÍPU A ZAVRŠENÍ TURNAJEM ČESKÝCH TÝMŮ! VÝHLED NA ČESKOU LÍPU A ZAVRŠENÍ TURNAJEM ČESKÝCH TÝMŮ! VÝHLED NA ČESKOU LÍPU A ZAVRŠENÍ TURNAJEM ČESKÝCH TÝMŮ! VÝHLED NA ČESKOU LÍPU A ZAVRŠENÍ TURNAJEM ČESKÝCH TÝMŮ!

19/7/2019

POSLEDNÍ DEN ANEB "... JUVENTUS NENÍ V LA LIZE!

Poslední den kempu jsme začali fotbal kriketem v terénu. Na těžké trati jsme viděli vyrovnané výkony a nakonec se z vítězství radoval Patrik Nikodým, když trať projel se 13 doteky. Výběr aktivit jsme dnes nechali na dětech a tak nebylo divu, že jsme odehráli za den tři turnaje 3x3. Turnaj Premier League ovládla Chelsea před Huddersfieldem a bednu uzavřel. Watford. Hláška kempu zazněla při výběru týmů do turnaje La Ligy, když bylo zvoláno jméno Juventusu z Itálie, načež přišla rychlá reakce účastníků slovy ,,Vole Juventus není v La Lize!”. Z vítězství se tu radoval Real Sociedad před Barcelonou a Sevillou. Poslední turnaj jsme dojeli bez výsledků a nakonec jsme rozdali poháry a na ukončení jsme si dali pořádnou porci ovoce. 

POSLEDNÍ DEN ANEB "... JUVENTUS NENÍ V LA LIZE! POSLEDNÍ DEN ANEB "... JUVENTUS NENÍ V LA LIZE! POSLEDNÍ DEN ANEB "... JUVENTUS NENÍ V LA LIZE! POSLEDNÍ DEN ANEB "... JUVENTUS NENÍ V LA LIZE!

18/7/2019

PFP 2019 - DEN "D" ZA NÁMI!

Dnešek patřil velkolepému turnaji, ve kterém se hrálo v mladší i starší kategorii o titul nejlepšího týmu světa. V mladší kategorii, která hrála 2x2 si jej nakonec vybojovali týmy Španělska a Portugalska. Ve starší kategorii se radoval tým Portugalska. Je vidět, že v Portugalsku pracují velice dobře s mládeží. Turnaj odehrály všechny týmy s vysokým nasazením a každý zápas měl velký náboj. Vítězům gratulujeme a těšíme se na příští rok! Zítra je před námi poslední den příměstského kempu.

PFP 2019 - DEN "D" ZA NÁMI! PFP 2019 - DEN "D" ZA NÁMI! PFP 2019 - DEN "D" ZA NÁMI! PFP 2019 - DEN "D" ZA NÁMI!

17/7/2019

ZIMNÍ OLYMPIÁDA ZA NÁMI!

Dopolední blok jsme věnovali zimním olympijským hrám, účastníci závodili v disciplínách v běhu na lyžích na 50 metrů, 200 metrů, ve slalomu s pukem a biatlonu. Nejvíce bodů si připsal Matěj Vrbata, a to celkem 88. Na druhém místě skončil Michal Najman se 70 body a na děleném třetím místě skončili Michal Špidlen a Petr Pulíček s 68 body. Odpolední blok vyplnila Česká liga v herním modelu 2 proti 2. O zajímavé situace nebyla nouze, a tak v závěrečné fázi některé souboje dospěli až do penalt. Z vítězství se radovala olomoucká Sigma a na dalších místech skončili týmy Mladé Boleslavi, Sparty, Slavie, Bohemians 1905, Ostravy, Teplic, Jablonce, Plzně, Zlína, Liberce a na dvanáctém místě skončilo Slovácko.

ZIMNÍ OLYMPIÁDA ZA NÁMI! ZIMNÍ OLYMPIÁDA ZA NÁMI! ZIMNÍ OLYMPIÁDA ZA NÁMI! ZIMNÍ OLYMPIÁDA ZA NÁMI!

17/7/2019

RANNÍ DOVÁDĚNÍ V BAZÉNU A ODPOLEDNÍ FA CUP!

Středeční ráno jsme se sešli opět na Arsenalu, ale tentokrát jsme se s kluky vydali do plaveckého bazénu. Na pomoc trenérům přišli 2 hráči A týmu Arsenalu. Kluci v bazénu prošli všechna možná stanoviště a pořádně zregenovali ve vířivce či páře. Klukům se z bazénu moc nechtělo, ale dalším bodem na programu byl oběd. Po ranním dovádění klukům pěkně vyhládlo, takže se pořádně nadlábli a proto polední klid musel být malinko delší. Celý tým se poté přesunul na hřiště a vyslechl si další přednášku, tentokrát i s praxí, na téma vsěobecné první pomoci. Jako předchozí dny se nám na hřišti sešli velkokluby - Manchester United, Manchester City, Tottenham a Liverpool. Pořádal se slavný FA Cup! Celkovým vítězem se stal Tottenham, druhé místo patřilo Manchesteru United a o třetí pozici se podělil Manchester City a Liverpool.

RANNÍ DOVÁDĚNÍ V BAZÉNU A ODPOLEDNÍ FA CUP! RANNÍ DOVÁDĚNÍ V BAZÉNU A ODPOLEDNÍ FA CUP! RANNÍ DOVÁDĚNÍ V BAZÉNU A ODPOLEDNÍ FA CUP!

17/7/2019

DEN PLNÝ HER, TURNAJŮ A DUATLON!

Ráno opět začínáme rozcvičkou. Vedoucí se letos předhánějí, kdo si vezme rozcvičku na starost. To se na moc táborech neděje. Všechno je to o partě a ta se opět pěkně poskládala. Běží se k moři, protažení a pár ranních sprintíčků na rozehřátí. Po snídaní dopolední program už patří hře. Hrajeme turnaj ve florbalu každý s každým 1 x 3 min. Po vyhlášení výsledků se přesouváme na pláž, kde už na děti čeká připravené hřiště na beach fotbal. Systém je stejný jako u florbalu. Obídek a jde se na polední klid. Odpolední program patří koupání v moři a umění. Úkolem bylo uplácat z písku nějaké zvíře. Povedlo se, výtvory stály za to. Sil máme dost, takže může přijít vyvrcholení programu a to duatlon. Nechte si to doma vyprávět. Týmy absolvovaly duatlon v čase kolem 6 min a všechny týmy se srovnali do 20 sekund. Rozhodovaly vteřinky a nasazení bylo neivěřitelné, nikdo nechtěl přijít ani o bod do celotáborové hry. K večeři jsme si všichni minimálně dvakrát přidali. Někdo i čtyřikrát. Kuřecí řezanka s hranolkama udělala dětem radost. Večerní program si zpestřujeme ještě na pláži fotbal golfem a hrajeme piškvorky. No nic už skoro nevidíme, setmělo se rychle, tak mažem na kutě, ať ve 22:00 chrníme. Je 22:05 a všichni spí jak miminka, tak my půjdeme taky... teda vlastně ještě na poradu vedoucích. Tak dobrou. 

16/7/2019

PFP JBC - PLAVCI NEBO FOTBALISTI? JEDNOZNAČNĚ FOTBALISTI!

Druhý den jsme začali kvízem z dějin sportu a z posledního mistrovství světa. Pokračovalo se lehkým výběhem na naši třetí přehradu. Pěkně nám takto utekl volný čas před bazénem, kde jsme si to všichni užili plnými doušky na tobogánu, divoké řece, skokáncích a klouzačce. Po dalším vydatném obědě jsme se vydali na další mistroství světa, tentokrát národů. Ve finále se radoval z vítězství 1:0 nad Španělskem tým Uruguaye, následovaly národy Brazílie, Francie, Belgie, Portugalska, Chorvatska a kolébky fotbalu Anglie. Už se těšíme na zítřejší první část olympiády. 

PFP JBC - PLAVCI NEBO FOTBALISTI? JEDNOZNAČNĚ FOTBALISTI! PFP JBC - PLAVCI NEBO FOTBALISTI? JEDNOZNAČNĚ FOTBALISTI! PFP JBC - PLAVCI NEBO FOTBALISTI? JEDNOZNAČNĚ FOTBALISTI! PFP JBC - PLAVCI NEBO FOTBALISTI? JEDNOZNAČNĚ FOTBALISTI!

16/7/2019

PFP LBC - SPORT NA PRVNÍM MÍSTĚ!

Tak je další den za námi. Dnes to bylo pro všechny náročné. Jednu partu čekal dopoledne bazén a prolejzačky a druhou kategorii indiánský výběh na Fojtku. Odpoledne jsme dětem nechali volnou zábavu a poté jsme se pustili do Ligy mistrů, kteoru ovládl po tuhém boji tým Juventusu. Mladší parta si zahrála turnaj 1x1 a bylo se opravdu na co dívat.Co je ale nejdůležitější, celý den děti soutěžily a radovali se z každého gólu. Je radost se na to koukat.

PFP LBC - SPORT NA PRVNÍM MÍSTĚ! PFP LBC - SPORT NA PRVNÍM MÍSTĚ! PFP LBC - SPORT NA PRVNÍM MÍSTĚ! PFP LBC - SPORT NA PRVNÍM MÍSTĚ!

16/7/2019

PFP CL - ČESKOLIPSKÝ STADION POŘÁDAL MISTROVSTVÍ SVĚTA!

Druhý den kempu jsme se opět všichni sešli na hřišti na Arsenalu. Ranní trénink začal hrami na rozehřátí svalů a protažením. Nejvíce užitou hrou byly tzv. ocásky. Kluci se vyřádili a jejich řev a zápal by se dal přirovnat šelmám. Dovednostní hry s míčem klukům nedělali problém a mohli se naučit další kličky do zásoby. Ale každý tým jednou potká slabá chvilka a tu si kluci vybrali právě dneska. Po běhání si řekli, že budou makat naplno, protože každého fotbalistu přece baví mít balón u nohy. Po naplánované sváče přišli fotbálky a přesilové hry. Kolem poledne jsme se vydali na oběd. Během poobědové pauzy se kluci dozvěděli nové věci k životosprávě sportovce a kladli dotazy trenérům na jejich kariéru či osobní život (a že jich bylo!). Odpolední trénink byl ve stylu mistrovství světa. Na hřišti se sešla Argentina, Francie, Anglie a Belgie. Po úporných bojích a krásných kombinacích se z vítězství radovala Argentina, v rozhodujícím zápase se více dařilo Anglii, štěstíčko chybělo Francii a s nulovým ziskem bodů si čtvrté místo odnesla Belgie. 

PFP CL - ČESKOLIPSKÝ STADION POŘÁDAL MISTROVSTVÍ SVĚTA! PFP CL - ČESKOLIPSKÝ STADION POŘÁDAL MISTROVSTVÍ SVĚTA! PFP CL - ČESKOLIPSKÝ STADION POŘÁDAL MISTROVSTVÍ SVĚTA! PFP CL - ČESKOLIPSKÝ STADION POŘÁDAL MISTROVSTVÍ SVĚTA!

16/7/2019

HURÁÁÁ MOŘÉÉÉ!!

Je úterý a my se ráno řídíme heslem "ranní ptáče dál doskáče". Jupíjou. Vstáváme v 7:30 a za 15 min už máme všichni sraz před hotelem a vybíháme na rozcvičku. Ale ne jen tak ledajakou. Bereme s sebou repráček a pouštíme hymnu. Hymnu, kterou si vybrali sami děti. Víte jakou? No přece: https://youtu.be/wPgfM0GsrXg. Běžíme k přístavu, společná fotečka. Protažení a běžíme zpět na snídani. To je paráda. Švédské stoly opět nezklamali. Kakao začíná být čím dál oblíbenější. Rychle poklidit. Cíl je dnes jen jeden. Užít den na max. Dopoledne nás čeká pětiboj - biatlon, hod na cíl, opičí dráha, běh po čtyřech a hod na koš. Je to napínavé. Týmy jsou vyrovnané. Rozhoduje každý vteřina, každý bod. Než se dopočítají výsledky, tak už sedíme na obědě. Poledňáček dneska zkracujeme do 14:30. Nikdo nemá nic proti. Všichni chceme už plavat v moři. Dnešní den patří regeneraci a doplnění energie. Je to veget. Po skupinkách plaveme s dobrovolníky na molo a na závěr ještě nesmí chybět tancovačka na pláži. Nejlepší odpolko. Na závěr programu kreslíme na trika. Děti to opět chytlo a moc si to užili. Tak které si zítra vezmou na sebe? Táborové triko nebo triko, které si sami dnes vyrobili. Uvidíme. Už je opět 22:00, tak dobrou noc. Zítra pokračujeme.

HURÁÁÁ MOŘÉÉÉ!! HURÁÁÁ MOŘÉÉÉ!! HURÁÁÁ MOŘÉÉÉ!! HURÁÁÁ MOŘÉÉÉ!!

15/7/2019

PFP LIBEREC - PRVNÍ DEN PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ZA NÁMI!

Ve sportovním areálu v Krásné Studánce se rozeběhl další příměstský fotbalový kemp pod hlavičkou Fotbalových Prázdnin. Kemp přivítal celkem 45 účastníků o které se stará šest trenérů. Dopoledne jsme věnovali pohybovým hrám a tréninku. Odpoledne se uskutečnily první fotbalové turnaje.. V mladší kategorii vybojoval titul Mistra světa tým Kolumbie. Ve starší kategorii vyhrál českou ligu tým SK Slavia Praha. Těšíme se na zítřek :)

PFP LIBEREC - PRVNÍ DEN PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ZA NÁMI! PFP LIBEREC - PRVNÍ DEN PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ZA NÁMI! PFP LIBEREC - PRVNÍ DEN PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ZA NÁMI! PFP LIBEREC - PRVNÍ DEN PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA ZA NÁMI!

15/7/2019

V JABLONCI JE PRIMA ATMOŠKA, PROBĚHLO I MISTROSTVÍ SVĚTA KLUBŮ!

První den našeho kempu jsme začali rozcvičkou, poznali jsme se, hodinový trénink a dopolední blok jsme po svačině dokončili turnájkem bez výsledků. Po skvělém obědě v městské hale jsme se vydali na Mistrovství světa 12 klubů a z vítězství se radoval největší outsider CSKA Moskva, hned v závěsu skončili týmy Manchester City, Bayern Mnichov, Barcelona, Lyon, Porto, Ajax, PSG, Dortmund, AS Řím, Real Madrid a tabulku uzavřel snaživý tým holek Chelsea. Na závěr jsme si ještě dali sváču a už se těšíme na zítřejší koupačku v bazéně.

V JABLONCI JE PRIMA ATMOŠKA, PROBĚHLO I MISTROSTVÍ SVĚTA KLUBŮ! V JABLONCI JE PRIMA ATMOŠKA, PROBĚHLO I MISTROSTVÍ SVĚTA KLUBŮ! V JABLONCI JE PRIMA ATMOŠKA, PROBĚHLO I MISTROSTVÍ SVĚTA KLUBŮ! V JABLONCI JE PRIMA ATMOŠKA, PROBĚHLO I MISTROSTVÍ SVĚTA KLUBŮ!

15/7/2019

V ČESKÉ LÍPĚ VŘEL SOUBOJ MEZI PRAŽSKÝMI "S" I TÝMY EVROPY!

První den jsme zahájili rozcvičkou a mnoha zábavnými hrami. Důležité bylo také protažení a rozhýbání, aby kluci mohli makat naplno. Po rozcvičce následovalo rozdělení na fandy Slávie a Sparty. Ti mezi sebou soutěžili v mnoha dovednostních soutěžích. Souboj nakonec skončil remízou. Po lehké svačině přišla plánovaná střelba, kde kluci ukázali, že ránu mají. Po tréninku jsme se přesunuli na vydatný oběd a v rámci poledního klidu kluky seznámili s prevencí zranění a jak jim předcházet. Odpolední trénink byl jasný. Na hřišti se sešli týmy Juventusu, Realu Madrid, Arsenalu a Liverpoolu. Zápasy to byly vskutku pěkné a bojovné. Z celkového vítězství se radoval Juventus, v penaltovém rozstřelu měl větší štěstí Real Madrid, třetí místo obsadil Arsenal a bramborovou medaili převzal Liverpool. Na závěr jsme si dali dobrou sváču a zítra se těšíme na další povedený trénink.

V ČESKÉ LÍPĚ VŘEL SOUBOJ MEZI PRAŽSKÝMI "S" I TÝMY EVROPY! V ČESKÉ LÍPĚ VŘEL SOUBOJ MEZI PRAŽSKÝMI "S" I TÝMY EVROPY!

15/7/2019

SPORTUJEME PRO RADOST!

Dnešní den patřil turnajům a obpolední bojovce. Vedoucí vzali celotáborovou hru opravdu vážně a dopolední program poprvé začínal už před desátou hodinou. Turnaj ve florbalu proběhl systémem každý s každým na multifunkčním hřišti. Stejným systémem dopoledne děti absolvovali ještě turnaj v beach fotbalu. Nejsme tu snad ani osmdesát hodin a už máme za sebou tolik disciplín, že musíme poprosit inženýry z Microsoftu, aby co nejrychleji rozšiřili Excelové tabulky o další sloupce. Jestli se tak obratem nestane, od zítra nemáme vysledky kam psát. Každý den, ale nesmí chybět koupačka v moři. Stejně tomu tak bylo i dnes. Než jsme se však dostali do moře, čekala na nás bojovka. 3, 2, 1 start... vybíhá první tým. Další se připraví, bude se startovat po pěti minutách. Musíte najít mapu, abyste mohli pokračovat dál. Všichni to zvládli do 4 minut. Kapitáni zodpovídají za celý tým a do toho musí všichni splnit v časovém harmonogramu sedm disciplín rozmístěných po pláži v úseku cca jednoho kilometru. Mají na to 90 min. No a jak to dopadlo se všichni dozvíte po snídani. Bude vyhlášení. Večer nebyl čas. Šlo se přece za odměnu na zmrzku. Prochajda po historickém centru opět nezklamala a ve 21:50 jsme zpět. Tak teď už opravdu dobrou. Zítra je taky den. 

14/7/2019

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY 2019

V PONDĚLÍ 15. 7. 2019 VYPUKNOU V LIBERECKÉM KRAJI PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ TÁBORY!

 

ČESKÁ LÍPA (AREÁL FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA) - TONDA KADLEC +420 774 886 503

LIBEREC (AREÁL FK KRÁSNÁ STUDÁNKA) - MARTIN HANOUŠEK +420 774 688 580

JABLONEC NAD NISOU (AREÁL JISKRA MŠENO) - MARTIN ŘEZNÍČEK +420 777 975 430

 

PŘÍCHOD DĚTÍ: 7:45 AŽ 8:15

PŘEDÁNÍ DĚTÍ: 15:15 AŽ 16:00

 

V momentě nástupu na příměstský tábor bude organizátorům předám: list účastníka, souhlas se zpracováním osobních údajů, posudek zdravotní způsobilosti a kopie průkazky pojištěnce. Ideálně předat vše v jednom euroobalu.

 

Nezapomeňte na láhev na pití. Těšíme se na účast a ať se líbí. 

14/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Fotbalové Prázdniny - I. turnus je už úspěšně za námi. Uteklo to zase jako voda. Výsledky SPORTOVNÍ OLYMPIÁDY, která zamíchala celým pořadím. Vítězství patří nakonec týmům, které nepatřily od začátku mezi horké favority. Jak to přesně dopadlo? Mrkněte na výskedky.

 

STARŠÍ KATEGORIE / MLADŠÍ KATEGORIE

 

Běh 50 m

1) BENIN, 2) KAMBODŽA, 3) ÍRÁN, KONGO

1) ANGLIE, 2) ŠPANĚLSKA, 3) FRANCIE, 4) ITÁLIE

 

Běh 200 m

1) KAMBODŽA, 2) ÍRÁN, 3) BENIN + KONGO

1) FRANCIE, 2) ANGLIE, 3) ŠPANĚLSKO + ITÁLIE

 

Kuželky

1) ÍRÁN, 2) KONGO, 3) BENIN, 4) KAMBODŽA

1) ANGLIE, 2) ITÁLIE, 3) ŠPANĚLSKO, 4) FRANCIE

 

Střelba na přesnost

1) BENIN, 2) KONGO, 3) KAMBODŽA, 4) ÍRÁN

1) FRANCIE, 2) ŠPANĚLSKO, 3) ITÁLIE, 4) ANGLIE

 

Duatlon 

1) BENIN, 2) KAMBODŽA, 3) KONGO, 4) ÍRÁN

1) ANGLIE, 2) ŠPANĚLSKO, 3) ITÁLIE, FRANCIE

 

Běh s padákem

1) KAMBODŽA, 2) KONGO, 3) BENIN, 4) ÍRÁN

2) ŠPANĚLSKO, 2) ANGLIE, 3) FRANCIE, ITÁLIE

 

Frisbee golf

1) KONGO, 2) BENIN, 3) KAMBODŽA + ÍRÁN

1) ITÁLIE, 2) ŠPANĚLSKO, 3) ANGLIE, 4) FRANCIE

 

Slalom s míčem 

1) BENIN, 2) KAMBODŽA, 3) KONGO, 4) ÍRÁN

1) FRANCIE, 2) ANGLIE, 3) ŠPANĚLSKO, 4) ITÁLIE

 

Střelba na přesnost II.

1) BENIN + KONGO, 3) KAMBODŽA, 4) ÍRÁN

1) ANGLIE, 2) FRANCIE, 3) ŠPANĚLSKO, 4) ITÁLIE

 

Opičí dráha

1) BENIN + KAMBODŽA, 3) KONGO, 4) ÍRÁN

1) FRANCIE, 2) ŠPANĚLSKO, 3) ANGLIE, 4) ITÁLIE

 

Kimovka

1) ÍRÁN, 2) KAMBODŽA, 3) KONGO, 4) BENIN

1) FRANCIE, 2) ANGLIE, ŠPANĚLSKO, ITÁLIE

 

CELKOVÉ VÝSLEDKY PO ZAPOČÍTÁNÍ VŠECH SOUTĚŽÍ

 

STARŠÍ KATEGORIE / MLADŠÍ KATEGORIE

1) KAMBODŽA - 146 BODŮ / ANGLIE 131 BODŮ

2) BENIN - 127 BODŮ / FRANCIE - 120 BODŮ

3) KONGO - 120 BODŮ / ŠPANĚLSKO - 100 BODŮ

4) ÍRÁN - 114 BODŮ / ITÁLIE - 79 BODŮ

14/7/2019

POZOR POZOR! LETOS TO NEBUDE MÍT CHYBU!

Ráno se vstávalo v 7:45, snídaně a od 10:00 nám odstartoval dopolední program. UNIFIT TEST je ideální forma, jak porovnat výkonnost a zkontrolovat připravenost všech účastníků. Postupně všechny týmy prošli testovací baterií, která se skládala z těchto disciplín: sprint, fotbal střelba, florbal střelba, nožičky, florbal slalom, fotbal slalom, prkno, schyby, skok z místa a švihadlo. Nejlepší výkon hodný za zmínku předvedla slečna Elena Bredová, který v disciplíně prkno vydržela 6 min 22 s. Odpoledne už skáčeme do moře. Šli jsme hned po poledňáčku, nebylo na co čekat, chtěli jsme si to užít na max. Vyvrcholením odpoledního programu byla hra "Logic". Pamatujete na ní? Tak my jsme si ji upravili dle vlastních potřeb, abychom si ji mohli zahrát na pláži. Větší legraci, nadšení a bojovnost jsme dlouho neviděli. Bylo to prima. Ááá, toto letí... už je 18:00, končíme! Osprchnout a musíme na véču. To byla bašta. Všechno klape. Večer nás čeká ještě jeden táborový program. Vlajky. Každý tým si musel během 60 min vytvořit vlastní vlajku. Jak to dopadlo? Podívejte se sami: https://www.facebook.com/sportovniprazdniny/.

13/7/2019

SLEDUJTE NÁŠ WEB, BUDEME VÁS PRŮBĚŽNĚ INFORMOVAT O ČASECH PŘÍJEZDU DO ČR

Vyjeli jsme z Caorle v 18:30. Na stránkách www.fotbaloveprazdniny.cz sledujte sekci aktuality, časy budeme upřesňovat v průběhu cesty. Plánovaný příjezd do ČR:

 

03:00 - 03:20 - České Budějovice, parkoviště prodejna Peugot.

04:20 - 04:50 - Benešov, parkoviště hotel Benica.

05:00 - 05:30 - Praha Průhonice, parkoviště McDonald’s na dálnici směr Praha.

05:00 - 05:30 - Praha Černý Most, zastávka MHD č. 250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro.

06:00 - 06:15 - Mladá Boleslav, parkoviště OC Olympia.

07:00 - 07:30 - Česká Lípa, KD Crystal, vyrážíme.

 

Telefon na vedoucího posádky: +420 773 675 992

 

Ahooooj!

12/7/2019

PLÁN CESTY ITÁLIE 2019 - II. TURNUS

PLÁN CESTY

18:30 - Česká Lípa, KD Crystal, vyrážíme.

19:30 - Mladá Boleslav, parkoviště OC Olympia.

20:30 - Praha Černý Most, zastávka MHD č. 250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro.

20:50 - Praha Průhonice, parkoviště McDonald’s na dálnici směr Brno.

21:20 - Benešov, parkoviště hotel Benica.

22:10 - Tábor - parkoviště čerpací stanice u Mc Donald’s.

23:15 - České Budějovice, parkoviště prodejna Peugot.

08:00 - Caorle, stavíme přímo u hotelu.

11/7/2019

PLÁŽOVÝ FOTBAL NÁS BAVÍ, ZAHAJUJEME DALŠÍ TURNAJ

Dnešní den nás překvapila jedna věc, všichni se věnovali natolik soutěžím a plážovému turnaji, že se nikomu nechtělo ani na chvíli osvěžit v moři. Všichni podávali výkony na hranici svých možností. První místo získal tým složený z hráčů Firbacher, Kučera, Tymráková, Caletka. Druhé místo patří hráčům Bolík, Pineau, Žitňan L. a Müllerová T. Třetí místo vybojoval tým Běle, Ludačka, Žížala a Perepetsya. Po turnaji zavládla přátelská atmosféra, utvořily se spřátelené skupinky, měli jsme na hřišti čtyři brány a každý zkoušel natrénovat něco jiného. Nůžky, penalty apod. Dětem jsme už do hraní nezasahovali, nikdo nás nepotřeboval. Tak jen na závěr odpoledního programu desetičlená skupinka skáče do moře a odcházíme na véču. Večer pokračujeme počítáním výsledků, jdeme na zmrzku a na kutě. Zítra do předposledního dne dáme maximum. Tak dobrouuu.

PLÁŽOVÝ FOTBAL NÁS BAVÍ, ZAHAJUJEME DALŠÍ TURNAJ PLÁŽOVÝ FOTBAL NÁS BAVÍ, ZAHAJUJEME DALŠÍ TURNAJ PLÁŽOVÝ FOTBAL NÁS BAVÍ, ZAHAJUJEME DALŠÍ TURNAJ PLÁŽOVÝ FOTBAL NÁS BAVÍ, ZAHAJUJEME DALŠÍ TURNAJ

10/7/2019

OLYMPIÁDA NÁRODŮ VE VŠESTRANOSTI

Začínáme důkladným protažením těla na ranní rozcvičce, aby následně mohla naplno vypuknout olympiáda národů ve všestranosti. Dopoledne nás čekalo vodní pólo, vodní fotbal a dvě družstva se věnovala závodnímu opalování. Roztáhla se lehátka a chytal se bronz. Kruhový trénink zajistil, že se dostalo na každého. Čekejte černoušky. Odpoledne pokračujeme v olympiádě. Fotbal golf, fotbal kroket, piškvorky a padák. Irán dneska neměl den. Pořadí týmů je následovné. V mladší kategorii se třinácti body vyhrála Anglie. Francie, Španělsko a Itálie shodně s devití body na druhém až čtvrtém místě. Ve starší kategorii Benin (14b), Kongo (11b), Kambodža (10b) a Irán (5b). Výhoz barev a hurá na véču. Večerní program je jasný. Čeká nás noční turnaj. Odcházíme na turnaj dětí prot vedoucím. Vítězství získali s přehledem tým složený z organizátorů včetně kameramana a fotografa. Na čestném druhém místě skončil tým - Benda, Nassiri, Pineau, Ludačka, Žitňan Š., Vacek, Müllerová T., Nagy, Žížala, Voják. Třetí místo získal tým pět - Buchar, Perepetsya, Havelka, Dostál, Mullerová A., Tymráková, Běle, Caletka, Takáč, Köhler. Čtvrté místo tým číslo tři - Studený, Trojan, Vaníček, Kučera, Huňková, Žitňan Lukáš, Bílek, Bolík, Pála, Langhamer. Páté místo zbylo na tým číslo čtyři s jedním bodem - Novák, Hájek, Firbacher, Pinc, Navrátil, Zdich, Horna, Mrázek, Penz, Machálková. Odměna nás nemine. Dneska si to zasloužíme. Pizza, zmrzka a limča po večeři je jasná volba. Pomalu jdeme spát.. zítra zase pokračujeme.

OLYMPIÁDA NÁRODŮ VE VŠESTRANOSTI OLYMPIÁDA NÁRODŮ VE VŠESTRANOSTI OLYMPIÁDA NÁRODŮ VE VŠESTRANOSTI OLYMPIÁDA NÁRODŮ VE VŠESTRANOSTI

9/7/2019

FOTBALOVÝ TRÉNINK V PORTO SANTA MARGARITA

Celý program musí dneska vyjít na minutky. Dopoledne dohráváme poslední zápasy o umístění z nočního turnaje a pak už nás čeká jen střelba na přesnost u moře a koupání. To nemůže chybět. Převážně se věnujeme regeneraci a nabírá se energie na další dobrodrůžo. Nikdo ještě netuší o co půjde. V Caorle se letošní rok rekonstrujuje hlavní fotbalový stadion a nedá se na něj za žádnou cenu dostat. To nás samozřejmě štve, ale asi to je jedno. Doteď si nikdo na fotbal a trénink ani nevzpomněl. Tak nejspíše všechno jak má být. Vždyť přeci máme FOTBALOVÉ PRÁZDNINY. ... jo to teda! To bychom nebyli my. Improvizace opět level tisíc. Určo si poradíme. Prozkoumali jsme okolí a po obědě už vyrážíme na tůru. Máme dostatek pití, namazaní jsme, plavky, kempový vak na oblečení a obuv. Tak snad máme všechno a vyrážíme. Cca 10 min od hotelu nás čeká hned první velká výzva. Dostali jsme se ke kanálu, kde proplouvají lodě z moře do centra města. Kanál musíme buď přeplavat nebo vymyslet jinou možnost, jinak jsme v pasti a nedostaneme se dál. Plavání by byl asi největší zážitek, ale zůstali jsme u rozumnější varianty. Využijeme převoz. Jsme tu, jsme v Porto Santa Margherita. Prochajda po promenádě a za půl hodky jsme u fotbalového hřiště. To by bylo, aby nebylo. Trénink a fotbal nás nemine. Věnujeme se převážně jen střelbě. Celkem šest branek nám opět umožní využit maximálně naší kreativitu. Děti si zkusí několik variant cvičení se zakončením. Máme 4 branky, 4 brankáře a 4 skupiny po devíti lidech. Vše odsýpá, střílíme o sto šest. Stop! Konéééc! Seřadit. První, druhý, třetí, čtvrtý, pátý, šestý.... Začíná jednička se 6-kou a rozehráváme na UMT další turnaj. Ty poslední dvě branky musíme taky pořádně rozvlnit. Uteklo to jako voda a po dvou hodinách jdeme z trávníku. Sváča v parku a cesta zpátky. Jdeme na véču a po večeři až nám slehne dáváme dětem další bojovku. Mají 60 min volna v pětičlených skupinách a jediný úkol. Musí přijít včas. Mladší 20:30, starší 21:00. Co myslíte přišli? A všichni? Uff... ale ano a na čas... tak dobrý... všichni spoko, můžeme jít spát.

FOTBALOVÝ TRÉNINK V PORTO SANTA MARGARITA FOTBALOVÝ TRÉNINK V PORTO SANTA MARGARITA FOTBALOVÝ TRÉNINK V PORTO SANTA MARGARITA FOTBALOVÝ TRÉNINK V PORTO SANTA MARGARITA

8/7/2019

TURNAJ NÁRODŮ V PLNÉM PROUDU!!

Dopoledne jsme odstartovali turnaj v plážovém fotbalu. Hráli jsme 4 na 4. Dvě skupiny po pěti týmech, zápasy o umístění, semifinále, zápas o třetí místo a finále. Po tuhých bojích se z vítezěství raduje Ludačka, Vaníček, Novák, Takáč. Druhé místo Nagy, Běle, Pála, Köhler. Třetí místo Žitňan L., Pneau, Penz, Kučera. Čtvrtí skončili Firbacher, Kučera, Tymráková, Caletka. Odpolední program je jasný. Celátoborvé hra a koupání v moři. Na letošní mistrovství národů přijeli velice kvalitní týmy. Strhující bitva se strhala hned v první části táborové hry a to v biatlonu. Děti rozděleni dvou dvou věkových a výkonnostních kategorií museli vystoupat na nejvyšší bod Caorle až ke dvěma zasněženým vrcholkům, odtud levotočivá zatáčka a sjezd zpět do údolí, nebezpečný příkop a za ním hned ostře doleva. To už jsme za 2/3 tratě a pomalu míříme na stadion. Střelba v leže, ve stoje. Kdo netrefil musel na trestné kolo. Předání štafety. Nikdo nedal nikomu nic zadarmo. Pořadí mladší kategorie - 1) Francie, 2) Anglie, 3) Itálie, 4) Španělsko. Pořadí starší kategorie - Benin, 2) Kongo, 3) Kambodža, 4) Irán. Souběžně ještě probíhá jedna hra. Hledání kloboučku v písku, je sranda. Večer tmelíme. Máme toho málo, tak si jdeme kopnout ještě noční turnaj. Jojo, to byla paráda. Tak jo, vykoupat, zuby a spát. Zase zítra. Dobrou

------

Starší kategorie

Benin - Benda, Machálková, Havelka, Bílek, Müllerová A.

Kambodža - Studený, Ludačka, Žížala, Caletka, Navrátil

Kongo - Pineau, Firbacher, Pinc, Novák, Buchar

Irán - Trojan, Huňková, Langhamer, Penz, Müllerová T.

 

Mladší kategorie

Anglie - Vacek, Kučera, Mrázek, Bolík, Takáč

Francie - Dostál, Žitňan, Žitňan, Köhler, Perepetsya

Španělsko - Nagy, Nassiri, Horna, Pála, Tymráková

Itálie - Vaníček, Zdich, Běle, Voják, Hájek

TURNAJ NÁRODŮ V PLNÉM PROUDU!! TURNAJ NÁRODŮ V PLNÉM PROUDU!! TURNAJ NÁRODŮ V PLNÉM PROUDU!! TURNAJ NÁRODŮ V PLNÉM PROUDU!!

7/7/2019

DNEŠNÍ PLÁN MĚL JASNÝ CÍL, UŽÍT SI TO!

RÁNO JSME VSTALI A ČEKALI NA NÁS BOHATÉ ŠVÉDSKÉ STOLY. PARÁDA. PO SNÍDANI SE PŘESOUVÁME NA MULTIFUNKČNÍ HŘIŠTĚ. VŠICHNI ÚČASTNÍCI ABSOLVOVALI  UNIFIT TEST. TESTOVÁ BATERIE SE SKLÁDALA Z ČLUNKOVÉHO BĚHU, NOŽIČEK, STŘELBY NA PŘESNOST, FOTBALOVÉHO BOWLINGU, FOTBALOVÉHO BILIÁRD SLALOMU, BĚHU NA 50 M A VÝDRŽÍ VE VZPĚRU. 

 

Starší kategorie

Benin - Benda, Machálková, Havelka, Bílek, Müllerová A.

Kambodža - Studený, Ludačka, Žížala, Caletka, Navrátil

Kongo - Pineau, Firbacher, Pinc, Novák, Buchar

Irán - Trojan, Huňková, Langhamer, Penz, Müllerová T.

DNEŠNÍ PLÁN MĚL JASNÝ CÍL, UŽÍT SI TO! DNEŠNÍ PLÁN MĚL JASNÝ CÍL, UŽÍT SI TO! DNEŠNÍ PLÁN MĚL JASNÝ CÍL, UŽÍT SI TO! DNEŠNÍ PLÁN MĚL JASNÝ CÍL, UŽÍT SI TO!

7/7/2019

MOŘE, HRADY, FOTBALOVÝ KVÍZ A PEXESO

Sledujete naše facebookové stránky? Snad ano, mrkněte, je tam téměř vše => https://www.facebook.com/sportovniprazdniny/. Jsme tu druhý den a zažíváme opravdové fotbalové prázdniny. Vše jede podle plánu. Vítězství získal tým z Beninu a v mladší kategorii vyhrálo Španělsko. Za zmínku stojí individuální výkon Aleše Bendy, kterému se povedlo na jeden pokus udělat 805 nožiček. Po UNIFIT TESTU nás odpoledne čekalo moře a stavění hradů. Mladší se neuvěřitelně vžili do táborové hry. Starší to neodbyli, ale vzali to fofrem. Chtěli trávit více času ve vodě a my jim v tom rozhodně nebránili. Výsledky brzy uvidíte. Večeře neměla chybu. Nikdy jsme na žádném kempu neviděli, že by si šlo 2/3 dětí přidat. Hranole a řezanka od našich kuchařek prostě stála za to. Večerní program byl odpočinkový. Fotbalový kvíz a pexeso nám zabralo téměř dvě hodiny. Na závěr vytahujeme překvapení. Táborové trika jsou poděkováním za dnešní nasazení a spolupráci. No nic, je 22:18 a všichni jdeme na kutě. Sprcha proběhla dneska už dvakrát. Takže zuby a ... a zítra zapojíme poprvé rozcvičku ... možná neoblíbený, ale velice důležitý strečink. Tak dobrou noc, protože od zítra se všichni protahujeme rádi. ;o)

------

Starší kategorie

Benin - Benda, Machálková, Havelka, Bílek, Müllerová A.

Kambodža - Studený, Ludačka, Žížala, Caletka, Navrátil

Kongo - Pineau, Firbacher, Pinc, Novák, Buchar

Irán - Trojan, Huňková, Langhamer, Penz, Müllerová T.

 

Mladší kategorie

Anglie - Vacek, Kučera, Mrázek, Bolík, Takáč

Francie - Dostál, Žitňan, Žitňan, Köhler, Perepetsya

Španělsko - Nagy, Nassiri, Horna, Pála, Tymráková

Itálie - Vaníček, Zdich, Běle, Voják, Hájek

MOŘE, HRADY, FOTBALOVÝ KVÍZ A PEXESO MOŘE, HRADY, FOTBALOVÝ KVÍZ A PEXESO MOŘE, HRADY, FOTBALOVÝ KVÍZ A PEXESO MOŘE, HRADY, FOTBALOVÝ KVÍZ A PEXESO

7/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN - https://www.rajce.net/a16186386#DSC00143.jpg

 

Mladší kategorie

Anglie - Vacek, Kučera, Mrázek, Bolík, Takáč

Francie - Dostál, Žitňan, Žitňan, Köhler, Perepetsya

Španělsko - Nagy, Nassiri, Horna, Pála, Tymráková

Itálie - Vaníček, Zdich, Běle, Voják, Hájek

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - II. DEN

6/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY V ITÁLII JSOU ÚSPĚŠNĚ ZAHÁJENY!!!

Všechno šlape. Děti jsme převzali a před půlnocí už přejíždíme české hranice vstříc novému dobrodružství. Překvapivě v autobuse po nás nezůstal žádný binec a v osm ráno už slavíme příjezd k našemu hotelu. Dopoledne na nás čekalo seznámení s okolím. Nebylo o čem, hned jsme si to namířili k moři. Ubytování, polední klid a spánek. Bylo potřeba donabrat dostatek energie, odpoledne se už totiž rozjela naše kreativita a začínáme zapojovat první hry. Moře, fočus na čtyři branky a hurá na véču. Polévka, bramborová kaše, maso a okurka. Přídavky povoleny. Nic nám tu nechybí. Dnešní den zakončujeme prochajdou po městě, točenou zmrzkou a po promenádě se vracíme zpět k hotelu. Jestli to na nás děti zatím nehrají, tak jim nemáme téměř co vytknout a hned od začátku je vidět, že parta letos bude opět parádní. Mamko, taťko, tyhle prázdniny budou stát za to! ;o) Kompletní album z prvního dne naleznete zde: https://vobr.rajce.idnes.cz/Fotbalove_Prazdniny_Italie_-_Caorle_2019/

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY V ITÁLII JSOU ÚSPĚŠNĚ ZAHÁJENY!!!

5/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ITÁLIE - VŠE PODLE PLÁNU

Vážení rodiče, vše podle plánu. Za chvíli nabíráme na dalším stanovišti. Zdraví tým FP.

3/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY ZÁKUPY - UŽITO NA MAX!

Děti po příjezdu měli jen jedno přání. Chtěli odstartovat prázdniny v co největším stylu. Jsme přesvědčení, že se nám to povedlo. Děti budeme předávat dnes 3. 7. 2019 mezi 15:00 až 16:00. Děkujeme za spolupráci, vidíme se. Zdraví tým FP.

1/7/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY V ITÁLII JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče, 

zasíláme finální informace k letošnímu kempu v Itálii. Děkujeme za spolupráci. 

Plán cesty:

18:30 - Česká Lípa, KD Crystal, vyrážíme.

19:30 - Mladá Boleslav, parkoviště OC Olympia.

20:30 - Praha Černý Most, zastávka MHD č. 250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro.

20:50 - Praha Průhonice, parkoviště McDonald’s na dálnici směr Brno.

21:20 - Benešov, parkoviště hotel Benica.

22:10 - Tábor - parkoviště čerpací stanice u Mc Donald’s.

23:15 - České Budějovice, parkoviště prodejna Peugot.

08:00 - Caorle, stavíme přímo u hotelu.

Je důležité být na místě nejdéle 15 min před plánovaným odjezdem. 

—————

V momentě nástupu do autobusu bude předán organizátorům: list účastníka, souhlas se zpracováním osobních údajů, posudek zdravotní způsobilosti, kopie průkazky pojištěnce, kopie cestovního pojištění (řeší si každý individuálně) a cestovní doklad.

Kapesné dle vlastního uvážení (doporučujeme cca 50 euro). Možnost odevzdat do úschovy hlavnímu vedoucímu při nástupu do autobusu.

Začínáme večeří (zabalte dětem jídlo na prvních 24h), končíme obědem. Předpokládaný návrat za týden v neděli v brzkých ranních hodinách. Budeme Vás o všem včas informovat. Sledujte náš web www.fotbaloveprazdniny.cz sekci aktuality.

—————

Zabalte dětem minimum věcí jako na každé jiné soustředění. Nezapomeňte přibalit krém na opalování, repelent, baterku, plavky, sportovní obuv, kopačky, pantofle, míč a láhev na pití. Přibalte jedno bílé tričko na pokreslení. Zbytečnou elektroniku nechte doma.

 

Těšíme se na viděnou.

 

1/7/2019

Inspirujeme děti i okolí, a to nás těší!

Inspirujeme děti i okolí, a to nás těší! Protože měly děti za sebou náročnou noc v podobě přespání pod širákem, začal dnešní den pomaloučku a polehoučku. S některými jsme zašli na koupaliště, kde se uskutečnila soutěž ve stavění pískových hradů. Lidé jsme kreativní, a proto Vás nepřekvapí, že jsme si zahráli další povedenou hru s názvem „Směnárna“. Děti měly po celé vesnici měnit drobné předměty za jiné. Vše probíhalo za dohledu vedoucích a výsledek byl až neuvěřitelný. Děti se Vám rádi svěří, co zajímavého si vykoledovali. Večer jsme měli již neuvěřitelný „dvanáctý“ ročník nočního turnaje. Vítězem se stal tým Egypta, před Belgií a Francií. Nejlepší tři týmy obdržely krásné medaile a my jsme mohli děti uložit k zaslouženému spánku.

24/6/2019

FP KEMPY 2019 - PŘIHLAŠOVÁNÍ UZAVŘENO

Pobytové kempy jsou pro letošní rok z kapacitních důvodů již uzavřeny. Děkujeme za spolupráci a pochopení.

12/6/2019

Fotbalový kemp Itálie - seznam věcí (dodatek) :)

Krásný den,

 

..... samozřejmě do Itálie nebereme kotníkovou obuv, spacák ani teplé ponožky.. masku na karneval taky nemusíte :D ... to nám stačí pouzena Fotbalový kemp do Zákup :o)

 

Do Itálie nám stačí opravdu málo věcí. Netahejte prosím zbytečnosti. :)) Max jen přibalte o plavky navíc. Vždyť to znáte.. Stačí pár triček a trenýrky. 

 

Boty stačí kopačky, sálovky a jedny nebo dvoje boty sport (turfy apod.). Nezapomeňte na pantofle. Jinak je budeme muset koupit z kapesného. :) 

 

Kdyby nám ještě něco chybělo, tak zavoláme individuálně. :)

 

Užívejte sluníčka a dělejte si radost. :)

11/6/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY V ITÁLII JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče,

Fotbalové Prázdniny jsou tu! Níže uvádíme pokyny k našemu fotbalovému táboru v Itálii.

V momentě nástupu do autobusu bude předán organizátorům list účastníka, souhlas se zpracováním osobních údajů, posudek zdravotní způsobilosti (v příloze e-mailu), kopie průkazky pojištěnce a kopie cestovního pojištění (řeší si každý individuálně). Kapesné dle vlastního uvážení (doporučujeme cca 50 euro).

Přibalte jedno bílé tričko na pokreslení. Zbytečnou elektroniku nechte doma.

Nezapomeňte, kdo ještě neodeslal, poslat číslo cestovního dokladu a nástupní místo. Plán cesty je na našich stránkách, ale přesné časy potvrdíme včas v záverečném emailu týden před cestou. 

V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Více na našich stránkách: www.fotbaloveprazdniny.cz / www.sportovniprazdniny.cz

Děkujeme. :) Těšíme se na Vás. :)

10/6/2019

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče,

Fotbalové Prázdniny jsou tu! Níže uvádíme pokyny k našemu Příměstské Fotbalovému táboru, který se uskuteční od 15. 7. do 19. 7. 2019. Pro děti bude zajištěna v dopoledních hodinách svačina v podobě ovoce, následně oběd a poté odpolední svačina. Nástup účastníků každý den 7:45 – 8:10 hod. Vyzvednutí účastníků bude možné od 15:15 hod. do 15:40 hod. 

V momentě nástupu bude předán organizátorům list účastníka, souhlas se zpracováním osobních údajů, posudek zdravotní způsobilosti (v příloze e-mailu) a kopie průkazky pojištěnce. Program kempu bude tvořen z převážné části fotbalem a sportovními aktivitami. Vše se dozvíte prostřednictvím dětí a vedoucích kempu, kteří Vám vždy řeknou, co na každý další den si přinést. Ve čtvrtek se uskuteční fotbalový turnaj v České Lípě, kde se děti utkají s dalšími tábory (Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou) a odehrají společně celodenní turnaj. Doprava dětí na turnaj je zajištěna pořadatelem. Dětem nezapomeňte zabalit na první den kopačky, chrániče, míč, láhev na pití, alespoň dvoje tréninkové oblečení, včetně šusťákové bundy, kdyby nebylo hezké počasí. Na kemp je nevozte v tréninkovém, aby děti měly suché věci na převlečení. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Více na našich stránkách: www.fotbaloveprazdniny.cz

Děkujeme. :)

 

Těšíme se na Vás. :)

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

20/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE

Více informací naleznete na webu: Fotbalový kemp Itálie nově také na stránkách FAČR.

17/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - POSLEDNÍ ČTYŘI VOLNÁ MÍSTA.

16/5/2019

TJ DOKSY ZVOU NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

TJ DOKSY TĚ ZVOU NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

TJ TATRAN JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

TJ TATRAN JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FK ARSENAL ČESKÁ LÍPA TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FK STRÁŽ POD RALSKEM ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FK STRÁŽ POD RALSKEM TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

16/5/2019

FC NOVÝ BOR ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP!

FC NOVÝ BOR TĚ ZVE NA FOTBALOVÝ KEMP DO ZÁKUP! Více info: FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

15/5/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2019 - POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

FP Zákupy - 4 volná místa.

FP Itálie I. turnus - 3 volná místa.

FP Itálie II. turnus - 12 volných míst.

 

 

14/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

Fotbalový kemp v Zákupech nám letos dělá opravdu radost. Hlásíme do světa Caorle a v Zákupech se nám to mezi tím pěkně plní. Máme velkou radost, máme to tam rádi. Těšíme se, zdraví Tým FP. Více informací o kempu naleznete zde - FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

 

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

13/5/2019

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - CAORLE, LÉTO 2019

Fotbalový kemp v italském městečku Caorle může být tou nejlepší odměnou a nezapomenutelným zážitkem. 

Výborné ubytování a strava na českém hotelu s českou kuchyní, fotbalová hřiště, hřiště s umělou trávou, atletický stadion, hřiště na beach fotbal a další plážové aktivity, návštěva aquaparku, turnaje, soutěže a závody. To vše na nás v Itálii čeká.

K tomu všemu navíc jedinečný fotbalový program a sportovní aktivity, které dětem nedopřejí ani chvilku nudy. Pozvolný vstup do moře a dlouhé písečné pláže jsou ideální pro děti všech věkových kategorií. Pro zájem otevíráme turnus i pro kluby, týmy a rodiny za zvýhodněných podmínek.

Kempy jsou každoročně realizovány z vlastních zdrojů za podpory okresních i krajských fotbalových svazů, veřejných dotací a dalších partnerů. 

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE nově také na stránkách FAČR.

9/5/2019

ZAJISTĚTE SI LETOŠNÍ KEMPY TÉMĚŘ ZDARMA!

VÍTE, ŽE??
Zaměstnavatelé přispívají na prázdninové aktivity Vašich dětí v průměru 4000,- a zdravotní pojišťovna až 2000,-. Rádi Vám s finančním zajištěním kempů pro Vaše ratolesti pomůžeme. Nakonec kempy budete mít téměř zadarmo. Těšíme se na viděnou.

ZAJISTĚTE SI LETOŠNÍ KEMPY TÉMĚŘ ZDARMA!

29/4/2019

INFORMACE O KEMPECH ROZESLÁNY MEZI VŠECHNY KLUBY V ČR!!

Vážení přátelé,

dovolte nám předat mezi Vaše oddíly, ostatní členy klubu a fotbalové asociace informaci o realizaci fotbalových kempů v zahraničí.

Děkujeme, že jste s námi. Zdraví tým FP www.fotbaloveprazdniny.cz ❤️

28/4/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR

Máme obrovskou radost rodinko. Aktuálně jsou přihlášeni účastníci z těchto klubů: SK Slavia Praha, AC Sparta Praha, FC Slovan Liberec, FK Jablonec, FK Mladá Boleslav, FC Viktoria Plzeň, FK Chuděrov, TJ Šumavan Vimperk, ASK Pečky, FK Litoměřicko, FA Praha, FC Hamr, SK Jankov, FC Junior Chomutov, TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem, Fk Baník Sokolov, FC Slovan Havlíčkův Brod, TJ Sokol Ruprechtice, MFK Chrudim, FC Vrané n. Vltavou, FC Zbrojovka Brno, SK VTJ Rapid Liberec, TJ Jiskra Litomyšl, SK Větřní, SK Pardubičky Pardubice, FC Démoni, F.A. Zole Česká Lípa, MFK Karviná, FC Zákupy, FC Nový Bor, Dolnobousovský SK, Loko Vltavín Praha, FK Turnov, SK Verneřice, Arsenal Česká Lípa, FC Slavoj Kladno, FK Stráž pod Ralskem, FK Cvikov, FK Varnsdorf, SK Zásada, FK Železný Brod, SK Jundrov, SK Akuma, TJ Sokol Řepov, SK Sobotka, SK Sparta Řevničov, ZŠ Kuncova, SK Všenory, Admira Praha, SK Brná..... další hráči a kluby se přidávají každý den. Je to paráda, děkujeme. Co k tomu dodat. S láskou v srdci zdraví Fotbalové Prázdniny.

 

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - POSLEDNÍCH 12 VOLNÝCH MÍST

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - POSLEDNÍCH 8 VOLNÝCH MÍST

 

 

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR FOTBALOVÉ PRÁZDNINY MAJÍ STÁLE VÍCE FANOUŠKŮ PO CELÉ ČR

24/4/2019

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY - FOTBALOVÉ KEMPY, TÁBORY A TURNAJE

Jsme připraveni a už se nemůžeme dočkat léta! ... a co vy, už jste přihlášeni? Přidejte se k nám, rádi Vás přivítáme na naší lodi.

 

 

FOTBALOVÝ KEMP V ZAHRANIČÍ U MOŘE - ITÁLIE, CAORLE

Fotbalový tábor u moře. Velkou výhodou je poloha našeho zázemí. Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Moře bude pro nás každodenní odměnou. Cena zahrnuje celodenní program, odborný dohled, sportoviště, fotbalová hřiště, ubytování a stravování na českém hotelu s českou kuchyní i vstup do aquaparku. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři. Pobyty jsou realizovány ve spolupráci s CK SBV s.r.o., doprava je zajištěna luxusními autobusy MIRO bus s.r.o. 

Nástupní místa: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Soběslav, Tábor, České Budějovice. 

Záloha pouze 4 tis Kč.

 

 

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - SEVERNÍ ČECHY

V našem sportovním areálu máme k dispozici travnaté hřiště, hřiště s umělým povrchem, velkou sportovní halu, tělocvičnu, atletický ovál, antukové kurty, saunu, prezentační místnosti a PC učebny. Zákupské koupaliště s tobogánem a dokonce i hřiště na beachfotbal. V průběhu kempu čeká na děti sport všeho druhu. Fotbalové tréninky a turnaje jsou samozřejmostí, ale naše vize je zaměřena i na více společenské aktivity jako celodenní výlet, návštěva bazénu, regenerační procedury, aerobic, táborák, kytara a mnoho dalšího. Útulné prostředí v Zákupech nabízí dvou až čtyřlůžkové pokoje a vynikající kuchyni. Strava bude servírovaná šestkrát denně. Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři s licencí UEFA. Fotbalový kemp je ideální možností pro aktivní relaxaci a regeneraci po náročné sezóně a vzhledem k termínu konání i příjemným vstupem do letních prázdnin. 

Příjezd dětí v pátek po vysvědčení od 16:00 do 16:30.

Záloha pouze 2 900 Kč.

 
 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Přihlašte děti na příměstský fotbalový tábor. Fotbalový tábor je jedinečným fotbalovým projektem, jehož hlavním cílem je exkluzivní fotbalový turnaj, na který se sjedou příměstské fotbalové kempy z dalších měst. Hrát se bude 3+1 a vše bude spojeno hlavně se zábavou a radostí ze hry. V rámci týdne dojde na tréninky, bazén, regeneraci a jiná další dobrodružství. Pro účastníky je připraveno stravování (svačina, oběd, svačina) včetně nezbytných tekutin. Na děti budou dohlížet kvalifikovaní trenéři s programem, který jistě nebude nudit!

Příchod dětí 07:45 - 08:00, přebírání dětí 15:00 - 15:30.

Cena 3 000 Kč.

 

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ČESKÁ LÍPA

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR LIBEREC

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR JABLONEC NAD NISOU

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR MLADÁ BOLESLAV

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ÚSTÍ NAD LABEM

 

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PRAHA

30/10/2018

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA!

FOTBALOVÝ KEMP V ZAHRANIČÍ U MOŘE JE PŘESNĚ TO, CO HLEDÁTE PRO VAŠE DĚTI. 

AKCE: DĚTSKÝ FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE. Velkou výhodou je poloha našeho zázemí. Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Moře bude pro nás každodenní odměnou. Cena zahrnuje celodenní program, odborný dohled, ubytování a stravování na českém hotelu s českou kuchyní i vstup do aquaparku. Tréninky na hlavní travnaté ploše. Beachfotbal a další. Dvanáct let zkušeností.

Pobyty jsou realizovány ve spolupráci s CK SBV s.r.o.
Doprava je zajištěna luxusními autobusy MIRO bus s.r.o. 

Nástupní místa: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Soběslav, Tábor, České Budějovice.

 

Odjezd v pátek. Taoleta je v autobuse.

18:30  Česká Lípa, KD Crystal

19:15  Mladá  Boleslav - parkoviště OC Olympia

20:15  Praha – Černý Most, zastávka MHD č.250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro

20:30  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Brno

22:00  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

23:00  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

Ráno jsme kolem 8:00 na místě. Stavíme přímo u hotelu.

 

 

Návrat plánován v neděli v ranních hodinách. Budeme Vás o všem informovat online.

 

PŘIHLÁŠKA FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE

 

Těšíme se na viděnou!

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA! FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - IDEÁLNÍ VOLBA!

26/10/2018

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY je fotbalový tábor s dvanáctiletou historií. Prakticky stále jezdíme ve stejné sestavě vedoucích a trenérů. Podařilo se vytvořit fotbalový kemp, který je od počátku budován na stejných základech. Za pomoci přátel máme téměř každý rok zajištěnou účast některých ligových fotbalistů, trenérů, rozhodčích i metodiků. Daří se zaujmout náplní kempu rodiče i děti a to je nejdůležitější. FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY.

A proč do Zákup? FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY každoročně odstartuje letní prázdniny všem účastníkům ve velkém stylu. Po vyvědčení a společném obědu s rodiči, zahajujeme letní fotbalový kemp v Zákupech. Těšit se můžete na skvělou kuchyni a stravu 6 x denně. Dopolední a odpolední tréninkové jednotky plné zábavy. Každodenní turnaje. Vědomostní soutěže. Aquapark. Ligové fotbalisty. Turnaj mistrů. Buřty a noční hru. To je samozřejmě jen začátek. Máme k dispozici travnaté hřiště, UMT, halu, tělocvičnu, antukové kurty, koupaliště i hřiště na beach fotbal. Kempová trička a poháry pro každého účastníka. Určitě je na co se těšit.

Po úspěšné registraci obdržíte email s dalšími informacemi k zálohovým platbám. Další informace k nástupu, co brát a nebrat obdržíte do 15. 6. 2019.

Příjezd 28. 6. 2019, sraz v Zákupech ideálně 15:30 až 16:00.

 

PŘIHLÁŠKA FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY

 

Těšíme se na viděnou!

FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO FOTBALOVÝ KEMP ZÁKUPY - FOTBALOVÉ CLASSICO

25/10/2018

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o)

Máme pro vás pár rad a tipů. Zkuste se zeptat. Můžete být jen mile překvapeni. 

 

1) Některé pojišťovny přispívají na pobytové tábory. Většinou 1.000 Kč.

2) Pokud jste zaměstnanec, zkuste požádat zaměstnavatele o příspěvek. Většinou 1.000 - 2.000 Kč. 

 

Další možnosti se týkají fotbalového kempu Itálie.

1) Sleva při spojení dvou turnusů 1.400 Kč.

2) Sleva při vlastní dopravě 1.000 Kč.

Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o) Mámo táto spočítejto, ať to vyjde nejlííp! :o)

24/10/2018

Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019!

Jsme připraveni a těšíme se na nadcházející rok. Pro všechny nadšence máme připraveny letošní rok tyto pobytové kempy:

 

Fotbalový kemp Zákupy - I. turnus - 28. 6. až 3. 7. 2019 - 4.900 Kč

Fotbalový kemp Zákupy - II. turnus - 28. 6. až 3. 7. 2019 - 4.250 Kč

Fotbalový kemp Itálie - I. turnus - 5. 7. až 14. 7. 2019 - 12.000 Kč

Fotbalový kemp Itálie - II. turnus - 12. 7. až 21. 7. 2019 - 12.000 Kč

 

Pro úspěšnou registraci stačí vyplnit přihláška a poslat zálohovou platbu od 2 tis do 4 tis Kč dle zvoleného fotbalového kempu. Další podrobnosti obdržíte automaticky na email.

Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019! Právě jsme roztočili přihlašování na rok 2019!

28/7/2018

Fotbalový kemp Itálie - plán cesty

Vážení rodiče,

koukáme na hodinky, je 01:43 a my právě vjíždíme do České republiky do Dolního Dvořiště. Sledujte naše stránky, budeme Vás průběžně informovat. Časy jsou pouze orientační. V průběhu jízdy je budeme postupně aktualizovat.

02:20  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

03:20  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

04:50  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Praha

05:10  Praha – Černý Most, konečná stanice metra 

05:50  Mladá Boleslav - parkoviště u OC Olympia

06:30  Česká Lípa, KD Crystal

 

Těšíme se na Vás a hlásíme, že je vše v pořádku a nemáme ani jedinou odřeninu. :))

24/7/2018

Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností!

Dnešní den byl stejně nabitý zábavou a fotbalem jako všechny předchozí. Hned ráno po ranní rozcvičce u moře a snídani, se přesouváme na náš tréninkový plac před hotelem. V 10:00 SEČ vypukla v Caorle (Itálie) olympiáda fotbalových dovedností. Fotbalový slalom, fotbal kriket, fotbal bowling, nožičky, kopání penalt, střelba na přesnost je jen zlomek toho, co na děti dopoledne čekalo. Jede se na maximum, hraje se o body do celotáborové hry. Nikdo nechce ztratit jediný bod. Rozhoduje každá maličkost. Vítězství slaví tým Francie. Plácli jsme si, že si během poledního klidu pořádně všichni odpočineme. Víme proč. Střelba na tyč, hledání pokladu, hod na kužely a tzv. "vodonož". Dnešní odpoledne vejde do historie. Krása, střídá nádheru. Hráli jsme jednu z nejlepších celotáborovek vůbec. Nejlépe připraveni na dnešní den byli hráče Francie. Nechali všechny týmy za sebou a po dnešním dnu se odlepují od spodních příček tabulky. Po večeři se scházíme ve společenské místnosti a jdeme protrénovat naše vědomosti. Program si berou na starost rozhodčí. Včera jsme se proškolili a dnes si odzkoušíme, co nám v hlavách zůstalo. Na řadu přichází test z pravidel fotbalu. Je to až neuvěřitelné, ale tým Borci v akci se připravil jednoznačně nejlépe. Dokázali odpovědět na třicet otázek bez jediné chyby. Ostatní týmy držely krok. Nejvíce jsme v testech našli tři chyby. Tímto musíme všechny pochválit, protože ani rozhodčí takový výsledek nečekali. Test nebyl vůbec jednoduchý. Úspěch tohoto bloku potvrdil ohromný aplaus pro rozhodčí, kteří nám celkem za poslední dva dny věnovali více než tři hodiny. Děkujeme, byl to zážitek a všichni jsme si to moc užili. Myslíte, že už toho bylo dneska moc a mělo by se jít spát? Zkuste se zeptat dětí. Je 21:10, stmívá se a my vyrážíme s čelovkama směr pláž. Rozdělujeme se do dvou týmů a na další okamžiky budeme někteří vzpomínat do konce života. Hrajeme fotbal ve tmě s čelovkama na hlavě a postupně zastavujeme všechny udivené kolemdoucí. Hrajeme asi třicet minut. Na posledních deset minut si s námi jde kopnout Eduardo (desetiletý hráč AC Milán). Utkání končí 2:2. Sprcha, zuby a do hajan. Těšíme se na zítra, čeká nás tréninková jednotka na travnaté ploše. 

Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností! Hráči v Itálii mají za sebou olympiádu fotbalových dovedností!

23/7/2018

Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle!

Je úterý 23. 7. 2018 a na účastníky kempu čeká v Itálii další porce fotbalové zábavy. Po rozcvičce, kde jsme pořádně protáhli naše těla, se přesouváme na hlavní fotbalový stadion Caorle. Tréninkovou jednotku si připravilo zkušené trenérské duo Martin Šimon a Roman Ladra. Na travnaté hřiště se podíváme tento týden ještě několikrát, takže jsme se hlavně seznamujeme s prostředím a dvě hodiny pověnujeme střelbě a hře. V rámci tréninkové jednotky zbylo i dostatek prostoru na kontrolu kvality a rychlost střelby všech hráčů. Nejrychlejší střely lítaly kolem 100 km / h. Ve 12 hodin končíme a přesouváme se na oběd. Povinný odpočinek nesmí chybět a po poledním klidu se už všichni těšíme do moře na hry, které máme před sebou. Štafetový běh a vybika (hrálo se dle pravidel ze 70. let) nám na maximum zpřijemnila odpolední blok. Hry, střelba a házená v moři taky nesměla chybět. Čas nám utíká a my už musíme opět na večeři. Po večeři se všichni scházíme ve společenské místnosti. Na řadu přichází prezentace pravidel fotbalu. Vše má na starost Michal Milner (vyhlášen nejlepší rozhodčí 1. Chance futsal ligy za ročník 2017) a asistuje mu další zkušený rozhodčí libereckého kraje Petr Paulus. Celý den zakončuje puzzle kvíz vytvořený ze známých fotbalových osobností. Je 22:00 a my už musíme zhasnout a jdeme spát. Zítra je taky den. :-)

Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle! Fotbalový trénink na hlavní ploše v Caorle!

22/7/2018

Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky

Čeští fotbalisté prošli fyzickými prověrkami v Itálii na výbornou. Po vydatné snídani čekala na fotbalisty testová baterie, konrétně unifikovaný test Fotbalových Prázdnin. Bylo potřeba absolvovat sedm stanovišť - běh 50 m, člunkový běh, výdrž ve shybu, leh sed, CMT test, leh sed a kliky. Všichni účastníci jsou ve výborné kondici a testy absolvovaly bez větších problémů. Po testech se přesouváme na beach fotbal. Máme s sebou vlastní branky, takže je na co se koukat. Síť se vlnila hned několikrát. Oběd, siesta a šlo se na pláž. Velký úspěch měla další disciplína celotáborové hry a to stavění hradů v písku. Hra neměla pravidla a největší důraz se kladl na kreativitu. Koupání a blbnutí v moři nám vydrželo až do večeře. Před spaním na nás čekal už jen fotbalový kvíz - KUFR. Síň slávy ukrývala několik desítek známých fotbalistů a kluci předváděli nadlidské výkony. Byla to neskutečná jízda. Vše bylo vyrovnané až do absolutního konce. Z vítězství se nakonec o pouhý bod radoval tým Borci v akci.

Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky Čeští fotbalisté absolvovali v Itálii fyzické prověrky

21/7/2018

Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku!

Jsme na místě! Ráno v 7:30 dorazila úspěšně fotbalová výprava do Caorle. Kemp je určen pro kategorie U8 - U13. Po příjezdu jsme na nic nečekali, šli se projít a okouknout místní prostředí. Netrvalo dlouho a všichni se už koupeme v moři. Podmínky jsou super. Jsme ubytovaní, seznamujeme se s programem kempu a po poledním klidu odcházíme odehrát první turnaj v plážovém fotbale. Hrajeme dvoukolově každý s každým osm minut jeden zápas a musíme děti tahat ze hřiště. Nikomu se nechce, všichni makají na 100 %. První turnaj ovládl věhlasný španělský tým Real Madrid. Hodinky ukazují 18:00, přesouváme se na večeři, kde na nás čeká polévka, bramborová kaše a kuřecí roláda. Ihned po prvním jídle nám je jasné, že na nás budou čekat samé dobroty. Procházka po večeři nás táhne do půvabného starobylého centra města. Zastavujeme na fotku a musíme ozkoušet místní specialitku. Zmrzlinový stánek, ve kterém si každý vybírá oblíbenou příchuť zmrzky a může si natočit tolik, kolik uzná za vhodné. Neutrácíme za zbytečnosti a parádní den zakončujeme večerní několika kilometrovou procházkou po pobřeží. Ve 22:00 všichni spokojeně usínáme. Zítra pošleme další report, máme se famfárově. :)

Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku! Fotbalový kemp v Itálii šlape na jedničku!

20/7/2018

Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny!

Je to tu! Jsme všichni a vyrážíme přesně na čas v 18:30 z České Lípy směr Itálie. Postupně nabíráme další světoběžníky, kteří s námi vyráží na fotbalový kemp do Itálie. Stavíme v Mladé Boleslavi, Praze, Táboře a Českých Budějovicích. Někteří usínají ihned po nástupu do autobusu. Kluci z Liberce, kteří obsadili zadní sedačky ještě chvíli natěšení vyprávějí příběhy, hrajou hry a poslední usíná až v ranních hodinách. Ale kluky necháváme, fungují šlapou jako jeden tým a přece jen jedeme na Fotbalové Prázdniny. :o) Vše vychází na minuty a ráno už jsme v 7:30 na místě. Nic není potřeba vymýšlet, jdeme obratem okouknout prostředí a skáčeme hnedka do moře. Máme se parádně! :)

Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny! Fotbalové Prázdniny v Itálii jsou úspěšně zahájeny!

18/7/2018

Fotbalové kemp Itálie - plán cesty

V pátek 20. 7. 2018 vyplouváme směr Itálie. 

 

18:30  Česká Lípa, KD Crystal

19:15  Mladá  Boleslav  -  parkoviště u OC Olympia

20:15  Praha – Černý Most, zastávka MHD č.250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro – u lávky přes magistrálu

20:30  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Brno

22:00  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

23:00  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

Fotbalové kemp Itálie - plán cesty

18/7/2018

V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím!

Stále máme síly na rozdávání, nadšení se zvyšuje a všichni se už vidíme na hřišti. Trenéři mají připravenou plochu na dopolední trénink a tak nám nic nebrání v tom se do toho pustit po hlavě. Hra jeden na jednoho, dva na dva a střelba. To jsou prvky, na které se zaměřujeme během první části dopoledního tréninkového bloku. Děti jsou ve fotbalovém tranzu. Musíme je přemlouvat, abychom si udělali alespoň malou pauzičku na svačinu. Na děti čeká plná mísa ovoce, takže nakonec jsou všichni svolní k několikaminutovému oddechu. Neuteklo ani patnáct minut a všichni chtějí být opět na hřišti. Druhá část dopoledního bloku patřila soutěžím. Kluci si zkusili několik netradičních fotbalových disciplín. Cílem nebylo vyhrát, ale užít si na maximum všechny soutěže. Po obědě na nás čekal opět fotbalový kvíz. Trochu jsme zabrousili do historie a vzali si na paškál MS v Brazílii. Zapojili jsme poprvé PC, rozdělili se na dva týmy a došlo na hádání známých fotbalových tváří. Postupné nápovědy a pomalu odkrývající se fotky nám prozradily, že se jednalo o borce jménem Edin Džeko, Iker Casillas, Luis Suaréz, Xavi a Mario Balotelli. To už ale všechny myšlenky letošních účastníků příměstského tábora byly opět na hřišti. Rozdělili jsme se na dva týmy, zvětšili hřiště a bylo vidět, že borci si s míčem na tomto prostoru rozumí. Už zítra na nás čeká turnaj mezi Českou Lípou a Libercem. Vše je připraveno. Musíme jít už jen brzy spát, zítra bude velký den! :)

V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím! V České Lípě patřil den střelbě, hře a soutěžím!

10/7/2018

Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří

Naším patronům se na soustředění v Rakousku daří. Mladoboleslavští fotbalisté už od čtvrtka ladí formu na nový ročník Fortuny ligy v Rakouském Windischgarstenu. Mezi třiadvaceti členou výpravou jsou i 3 naši patroni a to Tomáš Ladra, Honza Král a v neposlední řadě Tonda Křapka. Všichni tři zatím zasáhli do obou utkání. Král s Křapkou, který dnes mimo jiné nastoupil s kapitánskou páskou, odehráli celý zápas proti FC Vasas Budapest. Tomáš Ladra odehrál celý druhý poločas a v prvním zápase proti rumunskému OSK Sfantu Gheorghe se mu dokonce podařilo skórovat. Poslední zápas soustředění odehrají Mladoboleslavští fotbalisté v sobotu proti účastníkovi 2.Bundesligy FC Erzebirge Aue.

Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří Našim patronům se na soustředění v Rakousku daří

7/7/2018

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY

Zdravíme všechny fotbalové šílence, kteří s námi letos jedou do Itálie. Předběžný harmonogram cesty: 18:30 - Česká Lípa (KD Crystal), 19:15 - Mladá Boleslav (parkoviště Olympia), 20:15 - Praha (Černý most, MHD 250 - pod parkovštěm makro, směr centrum), 22:00 - Tábor (parkoviště Mcdonalds). Příjezd do Caorle kolem 8:00. V případě potřeby volejte, těšíme se. ;)

FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE - PLÁN CESTY

23/5/2018

Článek v CL sportu

Děkujeme Alexovi Neugebauerovi za článek pro CL sport. Více info zde: ODKAZ NA ČLÁNEK

Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu

6/5/2018

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

Měli jsme parádní víkend. Jeli jsme okouknout Italské městečko Caorle a její připravenost na naše letošní kempy. Musíme ohlásit, že je vše připraveno nad míru našeho očekávání. Rozhodně je na co se těšit! Každý den jiný druh fotbalových turnajů zábavy a dovednostních her. Užijeme si na maximum moře, krásného prostředí a další zábavy. Budeme hrát turnaje s místními fotbalisty. Těšit se můžete na míčové i raketové sporty, plážový biatlon a spoustu legrace. Malebné městečko Caorle a nekonečné písečné pláže si zamilujete. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Pro velký zájem otevíráme letošní fotbalový kemp v Itálii i pro rodiče za stejně zvýhodněnou cenu jako pro děti. Tábor je realizován na základě velmi dobrých vztahů s místními obyvateli. Ubytování zajišteno na českém hotelu s českou kuchyní. Chybět nebude ani aquapark nebo diskotéka. Vše pod dohledem kvalifikovaných trenérů a pedagogů. Přihlašte se na tábor plný plážových her, fotbalu, pohybu a nevšedních zážitků.

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

23/4/2018

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

Jupíjou. Jsme rádi, že jsme měli možnost pozdravit pana ředitele a učitele ze ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa. Vše jsme stihli ve sportovním tempu a dokonce po vyučování zbyla chvilička na pár vzpomínek. Přeci jenom jsme odchovanci několika pedagogů z této školy, kterým dodnes vděčíme za pomoc při tvarování naší cesty i po základní škole a nad rámec výuky. Byl to moc prima den a těšíme se opět na viděnou. 

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

23/4/2018

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

Moc si vážíme spolupráce s reklamní agentura Studio REMA ´93, spol. s r. o. Společnost Studio REMA ´93 nám letos nesmírně pomohla s rozšířením informací o našich kempech a táborech. Nebylo to jednoduché, potřebovali jsme pomoci natisknout v první fázi 5 tis letáků a plakátů. Většina byla tištěna pro děti ve formátu A6 a na řadu přišla řezačka. Bylo to hodně práce, ale zvládlo se to jako vždy s úsměvem. Máme radost, děkujeme za spolupráci a těšíme se brzy opět na viděnou.

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93 Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

9/4/2018

POTVRZENÍ PŘIJATÝCH PLATEB OD 1.1.2018.

Vážení účastníci, potvrzujeme přijetí plateb s variabilními čísly: 20090924, 2010823, 2008625, 2006310, 20091016, 2010722, 2006127,201016,1862000006, 200787, 201056, 2009116. Tato aktualita bude průběžně aktualizována a měněna. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Těšíme se na setkání s Vámi. Za organizační 

4/4/2018

INFO K ODSTRANĚNÍ PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ Z WEBU - PŘÍPRAVY NA KEMPY JSOU V PLNÉM PROUDU

Vážení účastníci, jistě jste si všimli, že jsme odstranili jména přihlášených účastníků z našich webů. Je to čistě z důvodu platnosti Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný na celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. Přípravy na kemp již probíhají a v nejbližších dnech vás budeme informovat o přijetí zálohových či celý plateb. Děkujeme za pochopení.

29/3/2018

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

Máme velkou radost, že jsme měli možnost tento týden pozdravit pana ředitele a učitelé ze ZŠ a MŠ Jižní Česká Lípa. Ve škole byla cítit dobrá nálada, zájem a zarputilost jak ze strany učitelů, tak i žáku při výuce všech předmětů. Těšíme se opět na viděnou a fandíme celé škole v jejich práci, protože každý rok opustí školu mnoho talentovaných žáků, kteří dále reprezentují město Česká Lípa v národních i mezinárodních soutěžích. Děkujeme a těšíme se v budoucnu opět na viděnou.

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

23/3/2018

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

Jsme velice rádi, že jsme dostali možnost předat informace o našich kempech a táborech na ZŠ Špičák. Pár žáků jsme dokonce poznali a s nektěrými se uvidíme i letos v létě. Je to paráda navrátit se na místa, kde člověk vyrůstal a vidět, že někteří učitelé nestárnou a jsou stále plni pozitivní energie. Byl to skvěle strávený den. Těšíme se na další setkání. 

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

23/3/2018

Fotbalový kemp Itálie

Ano! Slyšíte správně. Letos jsme si pro vás připravili další lahůdku. Pojeďte s námi na exkluzivní fotbalový kemp do Itálie. Máme pro vás zajištěné skvělé podmínky pro odpočinek, sport, zábavu a koupání. Podívejte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=UdPdX35GRcU. Malebné městečko Caorle nás přivitá přímo uprostřed sezony. Čekají na vás dokonce i turnaje s místními dětmi, navštívíme aquapark a všechno si pořádně užijeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie

3/3/2018

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

Velká řada sportovních akcí a zejména sportovních kempů pro děti pořádaných nejenom na území Libereckého kraje je z kuchařky Vojty Brože a Martina Hanouška. Kluci na sebe určitě nenarazili náhodou. Jejich cesty se protly na táborech organizovaných DDM Libertin. Každoročně jezdilo kolem stovky dětí. Seznámení proběhlo po příchodu do chatičky asi takto vzpomíná Vojtěch Brož:

 

“Čůůůs x Nazdááár”

“Ty hraješ fotbal? x Ty hraješ taky fotbal?”

“Hustý x Hustý”

 

Po deseti vteřinách bylo jasno, že to bude stát za to.

 

Byl to jeden z nejlepších táborů a my se ho účastnili jako vedoucí. Během 14 dnů se nám podařilo zabloudit v lese hned první den s našimi oddíly, vytopit v pět ráno chatičku prágošů, zaměnit kola hlavním vedoucím, dělat holkám v hlavách neplechu a nebo strašit orientační běžce, kteří tu měli každoročně věhlasné závody. Ano čtete správně. To byla vůbec největší legrace. Blízko 12 kontroly se protínala trať nočního orientačního běhu s cestou, po níž procházely děti při naší stezce odvahy. Dobrovolně jsme si vzali celou pasáž na starost. Děti byly na noční hře připraveny na všechno, tam to proběhlo v pořádku. Nejsme si však jisti, co na to říkali závodníci. Většina totiž prchala z lesa nejkratší cestou do bezpečí startu, aniž by dál pokračovali v závodě. 

 

Během tábora jsme s dětmi zažily spoustu zábavy, najetých kilometrů na kole i kánoích, celodenní výlety, noční bojové hry, zajistili jeden astmatický záchvat a pár hyperaktivních dětí, užili si spoustu vědomostních i kolektivních her. Bylo to super. S Martinem jsme teprve sbírali zkušenosti, bylo nám něco kolem 17 a 20-ti lety. V tu dobu jsme rozhodně netušili, co nás ještě společně s dalšími přáteli čeká. Ale to bych předbíhal. Hodně předbíhal. A víte kolik to je už let? Můžete hádat, ale nepočítejte to na prstech rukou. Nebudou vám stačit."

 

Více informací, i třeba proč došlo k rozšíření kempů a táborů o další aktivity, se dozvíte v dalších epizodách. My sami si to rádi připomeneme.

 

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

15/11/2017

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

Již nyní připravujeme organizaci FOTBALOVÝCH PRÁZDNIN PRO ROK 2018. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? NOVÁ ORGANIZAČNÍ STRUKTURA! NOVÉ KEMPY! NOVÝ SYSTÉM! ALE TO CO SE MĚNIT NEBUDE JE VELKÁ KUPA ZÁBAVY A ZÁŽITKŮ! Na nic neváhejte a začněte se přihlašovat!!! NAVÍC Vám připravujeme opravdovou nálož pro rok 2018! Těšíme se na Vás!

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

11/8/2017

PFP LIBEREC 2017 JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče,

Fotbalové Prázdniny jsou tu! Níže uvádíme pokyny k našemu Příměstské Fotbalovému Táboru – PFP LIBEREC 2017, který se uskuteční od 14. 8. do 18. 8. 2017. Nástup účastníků každý den 7:40 – 8:10 hod. Vyzvednutí účastníků bude možné od 15:15 hod. do 16:00 hod. V momentě nástupu bude předán organizátorům List účastníka (v příloze e-mailu), kopie průkazky pojištěnce. Program kempu bude tvořen z převážné části fotbalem a sportovními aktivitami. Vše se dozvíte prostřednictvím dětí a vedoucích kempu, kteří Vám vždy řeknou, co na každý další den si přinést. Dětem nezapomeňte zabalit na první den kopačky, chrániče, míč, lahev na pití, alespoň dvoje tréninkové oblečení. Přidejte také do samostatného malého baťůžku plavky, ručník, mýdlo. Na kemp je nevozte v tréninkovém, aby kluci měli suché věci na převlečení. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, rádi Vám Vaše dotazy zodpovím.

Děkujeme. :)

Těšíme se na Vás. :)

23/7/2017

PFP 2017 – AKTUÁLNÍ INFO K PRVNÍMU DNI V LIBERCI A ČESKÉ LÍPĚ

Vážení rodiče,

Chtěli bychom Vás požádat, abyste na zítřejší první den příměstského tábora zabalili dětem věci do bazénu (plavky, ručník, mýdlo) a věci na fotbal (míč, kopačky, chrániče, tréninkové oblečení, šusťákovou bundu – nejlépe zdvojeně s ohledem na počasí) + přidejte boty na běh. Již se na Vás těšíme. Přejeme krásný zbytek neděle. Těšíme se na Vás.

18/7/2017

INFO K PFP

Vážení rodiče, velice se omlouváme, ale z technických důvodů zašleme informace k PFP 2017 dnes v odpoledních hodinách, přestože jsme avizovali, že pošleme dříve. Děkujeme za pochopení.

29/5/2017

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 4 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Nově se na nás můžete těšit také v Jablonci nad Nisou, konkrétně v areálu Břízky! Pro letošní rok máme tak otevřené kempy v Liberci, České Lípě, Jablonci nad Nisou a Zličíně! 

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

20/5/2017

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

Vážení rodiče, pravidelně se snažíme aktualizovat přijaté platby za naše fotbalové kempy. Vzhledem k náročné administraci prosím sledujete, zda u jména Vašeho dítěte je uvedené slovo "ANO" či "NE". V případě, že jste platbu zaslali a zatím není zveřejněno, je možné nás kontaktovat na telefonním čísle: 774 688 580. Z organizačních důvodů nebudeme zasílat e-maily k potvrzení platby. Děkujeme za pochopení. V případě, že potřebujete vystavit fakturu a již jste o ni psali, pokusíme se během tohoto víkendu, aby jste vše obdrželi na Váš e-mail. Za zpoždění se Vám moc omlouváme. Přestože v potvrzovacích e-mailech máte stanovený vždy termín pro nejpozdější přijetí platby, budeme rádi, pokud vše uhradíte nejpozději do 15. 6. 2017. V případě, že potřebujete vystavit fakturu, budeme na webu automaticky potvrzovat přijetí platby hned při vystavení faktury, abychom Vám vyšli vstříc. Veškeré podrobné informace k jednotlivým kempů Vám budou zaslány nejpozději 4 týdny před jeho reailzací, tak aby jste se mohli včas na vše připravit. Děkujeme a vážíme si toho, že máte o naše projekty zájem. Těšíme se na Vás. :) Za realiazační tým Martin Hanoušek.

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

19/5/2017

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 3 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Jedná se o Českou Lípu, Liberec a Prahu. Navíc stále ještě jednáme o realizaci projektu v Jablonci nad Nisou. Co jsou to PFP? PFP 2017 JSOU JEDINEČNÝM FOTBALOVÝM PŘÍMĚSTSKÝM TÁBOREM, JEHOŽ HLAVNÍM CÍLEM JE EXKLUZIVNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ NA KTERÝ SE SJEDOU PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ KEMPY Z DALŠÍCH MĚST. HRÁT SE BUDE 3+1 A VŠE BUDE SPOJENO HLAVNĚ SE ZÁBAVOU A RADOSTI ZE HRY. BĚHEM TÝDNE DOJDE NA TRÉNINKY, BAZÉN, REGENERACI A JINÁ DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ. PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVENO STRAVOVÁNÍ (SVAČINA, OBĚD, SVAČINA) VČETNĚ NEZBYTNÝCH TEKUTIN. NA DĚTI BUDOU DOHLÍŽET KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI S PROGRAMEM, KTERÝ JISTĚ NEBUDE NUDIT! Minimální kapacita je vždy 8 účastníků v rámci dvou věkových kategorií, tak neváhejte a řekněte o tom svým známým a přátelům! :) Jde o nultý ročník a my věříme, že příští rok počet kempů zdvojnásobíme!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

27/4/2017

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

Zdravíme naše fanoušky a budoucí účastníky našich kempů všeho druhu. Od této chvíle se budeme snažit aktualizovat v pravidelných intervalech naše webové stránky. Aktualizovat budeme především sekci přijatých plateb. V tuto chvíli jsou veškeré přijaté platby zveřejněny u jednotlivých hráčů. Chceme Vás upozornit, že naše kapacita je omezená. Takže i přesto, že máte svého fotbalistu přihlášeného a doposud jste neuhradili alespoň zálohu, nejsme schopni Vám plně garantovat jeho účast na našich kempech. Letošní rok je pro nás zcela nový a to především v oblasti příměstských táborů, kdy jsme se pustili do zcela nového a ojedinělého projektu! Těšíme se, že budete přitom s námi i vy! :) Za organizační tým..Martin Hanoušek.

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

11/10/2016

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA FOTBALOVÉ PRÁZDNINY PRO ROK 2017 V PLNÉM PROUDU..ZA 3 DNY 33 DĚTÍ!

Jsou tomu asi tři dny, co bylo zahájeno přihlašování na naše letní prázdninové kempy 2017 a již nyní hlásíme prvních 33 přihlášených. Určitě je opět na co se těšit a jubilejní desátý ročník bude rozhodně TOP! Děkujeme za důvěru, nevíme co děti, ale my se už nemůžeme dočkat!!

 

9/6/2016

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

Aktuálně máme tři volná místa na kemp v Zákupech! Pokud ještě váháte, zda jet či nikoliv, neváhejte! :) Těšíme se na každého z vás. :) 

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

8/6/2016

PLATBA ZÁLOH NA KEMP V ZÁKUPECH A MODRÉ :)

Vzhledem k tomu, že jsme již spustili přípravy na fotbalové kempy v Zákupech a Modré, chtěli bychom Vás přihlášené požádat o úhradu zálohových plateb, abychom věděli, zda s Vámi můžeme počítat. V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle: 774 688 580, abychom věděli, zda máte zájem s námi jet či nikoliv. Zájemci ještě stále přibývají. :) Těšíme se. Kempy se nezadržitelně blíží. :)

2/6/2016

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

Uvolnila se nám místa na kemp do ZÁKUP :) Pokud chcete jet na kemp do MODRÉ, neváhejte a přihlašte se, místa rychle ubývají. :) Těšíme se na Vás!

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :) STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

30/5/2016

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

Představujeme Vám krásný areál v MODRÉ! Jeden z nejkvalitnějších sportovních areálů v severní části České republiky, kam se jezdí připravovat profesionální fotbalové kluby z celé Evropy. Těšit se můžete na dvě travnatá hřiště, vířivku, saunu, venkovní bazén, luxusní hotelové ubytování a krásnou okolní přírodu. :)

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

9/5/2016

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

Dej tři góly nebo dej housle a ukonči zápas! Ve spolupráci s  P. J. Art Production, s.r.o. se můžete poslední večer kempu těšit na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Míč, klec, 2 hráči, hudba.. Váháš jestli s námi jet? Tohle je věc, kvůli které bys měl. Zažij s námi nové věci :) http://youtu.be/XLUuXRgGtws

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

4/5/2016

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

V letošním roce jsme pro Vás rozšířili nabídku našich fotbalových kempů. Těšit se můžete do Zákup, Modré, Liberce a České Lípy. To vše prostřednictvím našich Fotbalových Prázdnin nebo Příměstských Fotbalových Prázdnin. Ať už se ale přihlásíte kamkoliv, zažijete s námi pořádný kus dobrodružví, zábavy a hlavně fotbalu. Neváhejte a přihlaste se!! Těšíme se na Vás! :)

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

3/1/2016

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

Fotbalový kemp s názvem Fotbalové Prázdniny zahajuje přihlašování na další, již osmý ročník a navíc rozšiřujeme naší nabídku o další kemp v krásné lokalitě Tisských skal ve sportovním areálu FC Jiskra Modrá nedaleko Děčína. Zároveň v nabídce kempů naleznete již tradiční kemp v Zákupech u České Lípy. :) Co nevidět se také můžete těšit na nově funkční web a větší nálož informací na našem facebookovém profilu. :)

Přihlašte svého mladého a nadějného talenta ve věku 7 - 12 let na náš kemp v sekci KEMPY 2016.

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

9/8/2015

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

 Letošní prázdniny jsme se rozhodli ve spolupráci s FC Slovan Liberec nabídnout dětem kategorie přípravek příměstské fotbalové tábory, kde mohou rozvíjet své fotbalové dovednosti, trávit čas se svými kamarády a zažít spoustu fotbalových i nefotbalových zážitků. O tábory je velký zájem, což nás vedlo k uspořádání tří turnusů. Převážné zastoupení hráčů má FC Slovan Liberec, avšak tábor není uzavřenou záležitostí pouze pro hráče tohoto klubu, ale mohou se jej účastnit i děti z okolních týmů či děti ještě neregistrované, které by měly zájem vyzkoušet si tréninkové podmínky FC Slovanu Liberec. Tábor trvá vždy od pondělí do pátku od 8 do 15,30h. Dopoledne bývají fotbalové tréninky na hřišti a odpoledne prožitkové doplňkové aktivity. Během prvního tábora navštívily děti liberecký bazén, udělaly si výlet na Ještěd, vyzkoušely si cvičení „Flowin“, prohlédly si zázemí hlavního stadionu U Nisy, zahrály si „fotbalový golf“, bojovku a spoustu dalších soutěží. Věříme, že o naše fotbalové tábory bude nadále zájem a letošní ročník bude první v jejich dlouhodobé tradici!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

23/4/2015

Posledních 5 volných míst na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 v Zákupech!

Čas se nezadržiterlně blíží a my již máme na kemp oficiálně potvrzenou účast 40 fotbalistů. Přestože jsme chtěli letošní kemp obsadit pouze 40 účastníky, nedalo nám to a rozhodli jsme se kapacitu kempu rozšířit na 45 účastníků. Tato kapacita je již ale konečná. Přípravy jsou v plném proudu a už nyní Vám můžeme sdělit, že Vás čeká trošku jiné pojetí kempu, nová dobružství a nové soutěže. :) Poodhalíme Vám již nyní , že se v letošním roce určitě neobejdete bez spacáku a karimatky. ;) Moc se už na Vás těšíme!

15/4/2015

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

Rozhodli jsme se, že pro vás, všechny fotbalové nadšence, uspořádáme příměstský fotbalový tábor v Liberci. Díky spolupráci s FC Slovan Liberec vám nabízíme možnost strávit další čas na fotbalovém hřišti a nenudit se tak o prázdninách doma. :) Více info naleznete v sekci KEMPY 2015. Od dnešního dne se tak můžete přihlásit skrze jednoduchý přihlašovací formulář. Těšíme se na vaši účast na PŘÍMĚSTSKÝCH FOTBALOVÝCH PRÁZDINÁC 2015! :)

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

26/1/2015

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

Pojeď s námi! Říkáš si co nového zažiješ? Vymysleli jsme pro Vás novou, ještě více akční podobu našeho kempu! Nový systém, více her, více fotbalu a větší práce v týmech. Vzhledem ke snížení věku účastníků, jsme se rozhodli zrušit STEO a místo ní nabídneme dobrodužnější večerní hru plnou úkolů, pohádkových bytostí a srandy. Takže jestli Ti je mezi 7 - 12 roky na nic nečekej, vyplň pár údajů o sobě a pojeď s námi na Fotbalové Prázdniny 2015.!!! Cena: 3.490 Kč. Přihlásit se můžeš v sekci KEMPY 2015. Těšíme se...

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

8/7/2014

Ztráty a nálezy I.

Dobrý den. Přinášíme Vám první ztráty a nálezy. V případě, že rozpoznáte, které z kusů oblečení je Vaše, kontaktujte nás na našem e-mailu: fotbaloveprazdniny@seznam.cz. Děkujeme. Stále trvá pátrání po fialových sálových kopačkách Adidas.

Ztráty a nálezy I. Ztráty a nálezy I.

4/7/2014

Konec kempu se blíží :(

Závěrečné vyhodnocení kempu se uskuteční od 16:00 hod.

2/7/2014

Aktuálně!!!

Užíváme si IQlandii :)

Aktuálně!!! Aktuálně!!! Aktuálně!!!

18/6/2014

Tak a máme plno!

Kemp je již za dveřmi a my s radostí oznamujeme, že máme plno. Přípravy jsou v plném proudu a my se už těšíme, až kemp začne! :)

17/6/2014

Kemp už klepe na dveře!

Během zítřejšího dne obdržíte kompletní finální informace k účasti Vašich malých fotbalistů na Fotbalových Prázdninách 2014! Už se nemůžeme dočkat.

2/3/2014

Finální kapacita kempu

Zdravíme Vás. Těší nás Váš zájem o Fotbalové Prázdniny 2014. Jak jsme již avizovali, kapacita kempu není neomezená. V uplynulém týdnu se nám podařilo navýšit počet míst pro účastníky na 50 osob. Prvních 50 zájemců o kemp, kteří splní podmínky pro přihlášení, mohou s účastí na kempu počítat.

23/2/2014

Kapacita kempu

Kapacita našeho kempu je bohužel omezená a je stanovena na 40 osob. Vzhledem k velkému zájmu přihlášených se snažíme navýšit tuto kapacitu o 4 osoby. O případném navýšení kapacity Vás budeme v nejbližších dnech informovat. Tým FP

0/0/0000

HRADY, MOŘE, FOTBALOVÝ QÍZ A PEXESO

... sledujete naše facebookové stránky? Snad ano.. https://www.facebook.com/sportovniprazdniny/. Jsme tu druhý den a zažíváme opravdové fotbalové prázdniny. Vše jede podle plánu. Po UNIFIT TESTU nás odpoledne čekalo moře a stavění hradů. Mladší se neuvěřitelně vžili do táborové hry. Starší to neodbyli, ale vzali to fofrem. Chtěli trávit více času ve vodě a my jim v tom rozhodně nebránili. Výsledky brzy uvidíte. Večeře neměla chybu. Nikdy jsme na žádném kempu neviděli, že by si šlo 2/3 dětí přidat. Hranole a řezanka od našich kuchařek prostě stála za to. Večerní program byl odpočinkový. Fotbalový kvíz a pexeso nám zabralo téměř dvě hodiny. Na závěr vytahujeme překvapení. Táborové trika jsou poděkováním za dnešní nasazení a spolupráci. No nic, je 22:18 a všichni jdeme na kutě. Sprcha proběhla dneska už dvakrát. Takže zuby a ... a zítra zapojíme poprvé rozcvičku. Co nás čeká? ... možná někdy neoblíbený, ale velice důležitý strečink. Nojo, tak dobrou noc, protože od zítra se budeme všichni protahovat rádi. ;o)