decoration

Příměstské Tábory

Název

Termín: 17. - 21. 7. 2023
Věková kategorie: 7 - 13 let
Počet účastníků: 24
Cena: 5500 Kč

Programové zajímavosti

Přihlašování na rok 2023 je zahájeno!

Fotbalový tábor Krhanice je jedinečným fotbalovým projektem, jehož hlavním cílem je čtvrteční exkluzivní fotbalový turnaj, na který se sjedou příměstské fotbalové kempy z dalších měst. Hrajeme systémem 3+1 a vše je spojeno hlavně se zábavou a radostí ze hry. Pro účastníky je zajištěna doprava na turnaj včetně stravování a dalších pamětních cen.

V rámci celého týdne navíc dojde na tréninky, bazén, mentální tréninky, regeneraci a další dobrodružství. Pro účastníky je připraveno stravování 3 x denně (svačina, oběd, svačina) včetně nezbytných tekutin. Na děti dohlížejí kvalifikovaní trenéři (AC Sparta Praha a SK Střešovice 1911) a vedoucí s programem, který jistě nebude nudit.

V ceně: Kvalitní program, 3 x denně strava (svačina, oběd, svačina), pitný režim, kvalifikovaní trenéři, celodenní mezitáborový turnaj v České Lípě, známé osobnosti, pohár, pamětní triko, sportovní vak, láhev na pití a mnohem více.

Program: Fotbalové tréninky pod vedením zkušených trenérů AC Sparta Praha a SK Střešovice 1911. Každodenní fotbalové turnaje se zaměřením na rozvoj všestrannosti a radosti ze hry jsou samozřejmostí. Návštěva známých osobností, mentální trenéři, lekce strečinku, návštěva bazénu, základy plavání, jóga, aerobic, meditace a velký mezitáborový turnaj je již naší každoroční samozřejmostí. Už se nemůžeme dočkat!

Známé osobnosti: Karolína Szabová (koučka a mentorka sebepoznání), Martin Vitík (hráč Sparta Praha), Ondřej Olšar (reprezentant triatlon), Petr Rada (trenér FK Dukla Praha), Antonín Křapka (hráč Bohemians Praha 1905), Tomáš Ladra (FK Mladá Boleslav) a další.

Vidíme se na kempu! :-)

Přihlásit

Přihlašovací
formulář

Údaje o účastníkovi:
Údaje o zákonném zástupci: