Fotbalové prázdniny

O nás

2/2/2019

Fotbalový kemp Itálie přitahuje stále více zájemců

Vydali jsme se správným směrem. Fotbalový kemp Itálie láme rekordy a přitahuje stále více zájemců. Minulý rok se kapacita naplnila za pouhé 3 týdny. Letos je přihlášeno už více než 60 účastníků a další zájemci se hlásí každý den.

Téměř 100 českých fotbalistů v rámci projektu #fotbalzije odjíždí v létě na fotbalový kemp k moři do Itálie. Projektem se podařilo oslovit hráče i hráčky ve věku 7 až 14 let ze všech výkonnostních kategorií. Každoročně s námi jezdí zástupci nejvyšších soutěží (např. AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Slovanu Liberec a další), tak i z těch nejnižších okresních soutěží. 

Na trénincích pracujeme v menších skupinách, abychom se dětem mohli věnovat individuálně. Mimo hřiště je to ale naopak. Děti zapracujeme do věkově i výkonnostně promíchaných skupin. Tím je učíme vzájemné spolupráci. Nejstarší členové postupně získávají zodpovědnost a přebírají vůdcovské role. Nejmladší se učí důvěře a jsou nepostradatelnými články. Každý v týmu musí najít své místo, pak se stanou neporazitelní. Během kempu totiž rozjedeme táborovou hru. Turnaj mistrů, Rychlonožka, Fotbalový kvíz, Kufr, Hledání pokladu, Plaváček a další hry, budou vyplňovat dětem program téměř desetidenního kempu. Moře bude pro nás každodenní odměnou.

K dispozici máme hlavní travnatou plochu a další dvě tréninková hřiště včetně kompletního zázemí v útrobách stadionu. Dvě multifunknčí hřiště 100 m a moře 150 m od hotelu. Dlouhé pisčité pláže jsou přímo stvořeny pro beachfotbal a další plážové sporty. Postavíme tu dvě hřiště, rozehrajeme táborové turnaje a další zábavu. Můžeme co budeme chtít.

Poslední den na nás čeká ještě aqupark. Všichni si vždy nejvíce pamatují poslední dny, proto táborový program bude postupně vrcholit. Předposlední den vyhlásíme nejlepší týmy, hráče a skokany kempu. Záverečný den a poslední minuty strávíme v hlavním aquaparku Caorle. 

Není nic lepšího než si vyprávět zážitky a postupně spokojeně usnout. Než se nadějeme, jsme v brzkých ranních hodinách zpátky doma u rodičů v České republice. 

 

13/1/2019

30/10/2018

Fotbalový kemp Itálie - ideální volba!

FOTBALOVÝ KEMP V ZAHRANIČÍ U MOŘE JE PŘESNĚ TO, CO HLEDÁTE PRO VAŠE DĚTI. 

AKCE: DĚTSKÝ FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE. Velkou výhodou je poloha našeho zázemí. Hotel se nachází 150 metrů od písečné pláže. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Moře bude pro nás každodenní odměnou. Cena zahrnuje celodenní program, odborný dohled, ubytování a stravování na českém hotelu s českou kuchyní i vstup do aquaparku. Tréninky na hlavní travnaté ploše. Beachfotbal a další. Dvanáct let zkušeností.

Pobyty jsou realizovány ve spolupráci s CK SBV s.r.o.
Doprava je zajištěna luxusními autobusy MIRO bus s.r.o. 

Nástupní místa: Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Benešov, Soběslav, Tábor, České Budějovice.

 

Odjezd v pátek. Taoleta je v autobuse.

18:30  Česká Lípa, KD Crystal

19:15  Mladá  Boleslav - parkoviště OC Olympia

20:15  Praha – Černý Most, zastávka MHD č.250 (směr centrum) pod parkovištěm Makro

20:30  Praha – Průhonice, McDonald´s na dálnici směr Brno

22:00  Tábor – čerp. stanice u Mc Donald´s

23:00  Č. Budějovice - prodejna Peugeot

Ráno jsme kolem 8:00 na místě. Stavíme přímo u hotelu.

 

 

Návrat plánován v neděli v ranních hodinách. Budeme Vás o všem informovat online.

 

PŘIHLÁŠKA FOTBALOVÝ KEMP ITÁLIE

 

Těšíme se na viděnou!

Fotbalový kemp Itálie - ideální volba! Fotbalový kemp Itálie - ideální volba! Fotbalový kemp Itálie - ideální volba! Fotbalový kemp Itálie - ideální volba!

... starší novinky naleznete v sekci Aktuality.