Aktuality

23/5/2018

Článek v CL sportu

Děkujeme Alexovi Neugebauerovi za článek pro CL sport. Více info zde: ODKAZ NA ČLÁNEK

Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu Článek v CL sportu

6/5/2018

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

Měli jsme parádní víkend. Jeli jsme okouknout Italské městečko Caorle a její připravenost na naše letošní kempy. Musíme ohlásit, že je vše připraveno nad míru našeho očekávání. Rozhodně je na co se těšit! Každý den jiný druh fotbalových turnajů zábavy a dovednostních her. Užijeme si na maximum moře, krásného prostředí a další zábavy. Budeme hrát turnaje s místními fotbalisty. Těšit se můžete na míčové i raketové sporty, plážový biatlon a spoustu legrace. Malebné městečko Caorle a nekonečné písečné pláže si zamilujete. Pozvolný vstup do moře je ideální pro děti všech věkových kategorií. Pro velký zájem otevíráme letošní fotbalový kemp v Itálii i pro rodiče za stejně zvýhodněnou cenu jako pro děti. Tábor je realizován na základě velmi dobrých vztahů s místními obyvateli. Ubytování zajišteno na českém hotelu s českou kuchyní. Chybět nebude ani aquapark nebo diskotéka. Vše pod dohledem kvalifikovaných trenérů a pedagogů. Přihlašte se na tábor plný plážových her, fotbalu, pohybu a nevšedních zážitků.

Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi! Kontrola připravenosti - léto 2018 je za dvěřmi!

23/4/2018

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

Jupíjou. Jsme rádi, že jsme měli možnost pozdravit pana ředitele a učitele ze ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa. Vše jsme stihli ve sportovním tempu a dokonce po vyučování zbyla chvilička na pár vzpomínek. Přeci jenom jsme odchovanci několika pedagogů z této školy, kterým dodnes vděčíme za pomoc při tvarování naší cesty i po základní škole a nad rámec výuky. Byl to moc prima den a těšíme se opět na viděnou. 

Děkujeme ZŠ Dr. M. Tyrše Česká Lípa

23/4/2018

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

Moc si vážíme spolupráce s reklamní agentura Studio REMA ´93, spol. s r. o. Společnost Studio REMA ´93 nám letos nesmírně pomohla s rozšířením informací o našich kempech a táborech. Nebylo to jednoduché, potřebovali jsme pomoci natisknout v první fázi 5 tis letáků a plakátů. Většina byla tištěna pro děti ve formátu A6 a na řadu přišla řezačka. Bylo to hodně práce, ale zvládlo se to jako vždy s úsměvem. Máme radost, děkujeme za spolupráci a těšíme se brzy opět na viděnou.

Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93 Děkujeme za podporu agentuře Studio REMA ´93

9/4/2018

POTVRZENÍ PŘIJATÝCH PLATEB OD 1.1.2018.

Vážení účastníci, potvrzujeme přijetí plateb s variabilními čísly: 20090924, 2010823, 2008625, 2006310, 20091016, 2010722, 2006127,201016,1862000006, 200787, 201056, 2009116. Tato aktualita bude průběžně aktualizována a měněna. Děkujeme za pochopení. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Těšíme se na setkání s Vámi. Za organizační 

4/4/2018

INFO K ODSTRANĚNÍ PŘIHLÁŠENÝCH ÚČASTNÍKŮ Z WEBU - PŘÍPRAVY NA KEMPY JSOU V PLNÉM PROUDU

Vážení účastníci, jistě jste si všimli, že jsme odstranili jména přihlášených účastníků z našich webů. Je to čistě z důvodu platnosti Nařízení (EU) 2016/679 (GDPR) představuje právní rámec ochrany osobních údajů platný na celém území EU, který hájí práva jejích občanů proti neoprávněnému zacházení s jejich daty a osobními údaji. Přípravy na kemp již probíhají a v nejbližších dnech vás budeme informovat o přijetí zálohových či celý plateb. Děkujeme za pochopení.

29/3/2018

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

Máme velkou radost, že jsme měli možnost tento týden pozdravit pana ředitele a učitelé ze ZŠ a MŠ Jižní Česká Lípa. Ve škole byla cítit dobrá nálada, zájem a zarputilost jak ze strany učitelů, tak i žáku při výuce všech předmětů. Těšíme se opět na viděnou a fandíme celé škole v jejich práci, protože každý rok opustí školu mnoho talentovaných žáků, kteří dále reprezentují město Česká Lípa v národních i mezinárodních soutěžích. Děkujeme a těšíme se v budoucnu opět na viděnou.

Děkujeme ZŠ Jižní v České Lípě

23/3/2018

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

Jsme velice rádi, že jsme dostali možnost předat informace o našich kempech a táborech na ZŠ Špičák. Pár žáků jsme dokonce poznali a s nektěrými se uvidíme i letos v létě. Je to paráda navrátit se na místa, kde člověk vyrůstal a vidět, že někteří učitelé nestárnou a jsou stále plni pozitivní energie. Byl to skvěle strávený den. Těšíme se na další setkání. 

Děkujeme ZŠ Špičák za přátelství a podporu

23/3/2018

Fotbalový kemp Itálie

Ano! Slyšíte správně. Letos jsme si pro vás připravili další lahůdku. Pojeďte s námi na exkluzivní fotbalový kemp do Itálie. Máme pro vás zajištěné skvělé podmínky pro odpočinek, sport, zábavu a koupání. Podívejte se sami: https://www.youtube.com/watch?v=UdPdX35GRcU. Malebné městečko Caorle nás přivitá přímo uprostřed sezony. Čekají na vás dokonce i turnaje s místními dětmi, navštívíme aquapark a všechno si pořádně užijeme. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie Fotbalový kemp Itálie

3/3/2018

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

Velká řada sportovních akcí a zejména sportovních kempů pro děti pořádaných nejenom na území Libereckého kraje je z kuchařky Vojty Brože a Martina Hanouška. Kluci na sebe určitě nenarazili náhodou. Jejich cesty se protly na táborech organizovaných DDM Libertin. Každoročně jezdilo kolem stovky dětí. Seznámení proběhlo po příchodu do chatičky asi takto vzpomíná Vojtěch Brož:

 

“Čůůůs x Nazdááár”

“Ty hraješ fotbal? x Ty hraješ taky fotbal?”

“Hustý x Hustý”

 

Po deseti vteřinách bylo jasno, že to bude stát za to.

 

Byl to jeden z nejlepších táborů a my se ho účastnili jako vedoucí. Během 14 dnů se nám podařilo zabloudit v lese hned první den s našimi oddíly, vytopit v pět ráno chatičku prágošů, zaměnit kola hlavním vedoucím, dělat holkám v hlavách neplechu a nebo strašit orientační běžce, kteří tu měli každoročně věhlasné závody. Ano čtete správně. To byla vůbec největší legrace. Blízko 12 kontroly se protínala trať nočního orientačního běhu s cestou, po níž procházely děti při naší stezce odvahy. Dobrovolně jsme si vzali celou pasáž na starost. Děti byly na noční hře připraveny na všechno, tam to proběhlo v pořádku. Nejsme si však jisti, co na to říkali závodníci. Většina totiž prchala z lesa nejkratší cestou do bezpečí startu, aniž by dál pokračovali v závodě. 

 

Během tábora jsme s dětmi zažily spoustu zábavy, najetých kilometrů na kole i kánoích, celodenní výlety, noční bojové hry, zajistili jeden astmatický záchvat a pár hyperaktivních dětí, užili si spoustu vědomostních i kolektivních her. Bylo to super. S Martinem jsme teprve sbírali zkušenosti, bylo nám něco kolem 17 a 20-ti lety. V tu dobu jsme rozhodně netušili, co nás ještě společně s dalšími přáteli čeká. Ale to bych předbíhal. Hodně předbíhal. A víte kolik to je už let? Můžete hádat, ale nepočítejte to na prstech rukou. Nebudou vám stačit."

 

Více informací, i třeba proč došlo k rozšíření kempů a táborů o další aktivity, se dozvíte v dalších epizodách. My sami si to rádi připomeneme.

 

Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn Jak to vůbec začalo? Epizoda 1 - Tábor DDM Libertin, Poslův mlýn

15/11/2017

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

Již nyní připravujeme organizaci FOTBALOVÝCH PRÁZDNIN PRO ROK 2018. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT? NOVÁ ORGANIZAČNÍ STRUKTURA! NOVÉ KEMPY! NOVÝ SYSTÉM! ALE TO CO SE MĚNIT NEBUDE JE VELKÁ KUPA ZÁBAVY A ZÁŽITKŮ! Na nic neváhejte a začněte se přihlašovat!!! NAVÍC Vám připravujeme opravdovou nálož pro rok 2018! Těšíme se na Vás!

FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK! FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2018!!! PŘEPISUJEME HISTORII. ZAČÍNÁME 11. KEMPOVÝ ROK!

11/8/2017

PFP LIBEREC 2017 JSOU TU! - INFO K ÚČASTI

Vážení rodiče,

Fotbalové Prázdniny jsou tu! Níže uvádíme pokyny k našemu Příměstské Fotbalovému Táboru – PFP LIBEREC 2017, který se uskuteční od 14. 8. do 18. 8. 2017. Nástup účastníků každý den 7:40 – 8:10 hod. Vyzvednutí účastníků bude možné od 15:15 hod. do 16:00 hod. V momentě nástupu bude předán organizátorům List účastníka (v příloze e-mailu), kopie průkazky pojištěnce. Program kempu bude tvořen z převážné části fotbalem a sportovními aktivitami. Vše se dozvíte prostřednictvím dětí a vedoucích kempu, kteří Vám vždy řeknou, co na každý další den si přinést. Dětem nezapomeňte zabalit na první den kopačky, chrániče, míč, lahev na pití, alespoň dvoje tréninkové oblečení. Přidejte také do samostatného malého baťůžku plavky, ručník, mýdlo. Na kemp je nevozte v tréninkovém, aby kluci měli suché věci na převlečení. V případě dotazů se na mě neváhejte obrátit, rádi Vám Vaše dotazy zodpovím.

Děkujeme. :)

Těšíme se na Vás. :)

23/7/2017

PFP 2017 – AKTUÁLNÍ INFO K PRVNÍMU DNI V LIBERCI A ČESKÉ LÍPĚ

Vážení rodiče,

Chtěli bychom Vás požádat, abyste na zítřejší první den příměstského tábora zabalili dětem věci do bazénu (plavky, ručník, mýdlo) a věci na fotbal (míč, kopačky, chrániče, tréninkové oblečení, šusťákovou bundu – nejlépe zdvojeně s ohledem na počasí) + přidejte boty na běh. Již se na Vás těšíme. Přejeme krásný zbytek neděle. Těšíme se na Vás.

18/7/2017

INFO K PFP

Vážení rodiče, velice se omlouváme, ale z technických důvodů zašleme informace k PFP 2017 dnes v odpoledních hodinách, přestože jsme avizovali, že pošleme dříve. Děkujeme za pochopení.

29/5/2017

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 4 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Nově se na nás můžete těšit také v Jablonci nad Nisou, konkrétně v areálu Břízky! Pro letošní rok máme tak otevřené kempy v Liberci, České Lípě, Jablonci nad Nisou a Zličíně! 

PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :) PFP 2017 také v Jablonci nad Nisou! :)

20/5/2017

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

Vážení rodiče, pravidelně se snažíme aktualizovat přijaté platby za naše fotbalové kempy. Vzhledem k náročné administraci prosím sledujete, zda u jména Vašeho dítěte je uvedené slovo "ANO" či "NE". V případě, že jste platbu zaslali a zatím není zveřejněno, je možné nás kontaktovat na telefonním čísle: 774 688 580. Z organizačních důvodů nebudeme zasílat e-maily k potvrzení platby. Děkujeme za pochopení. V případě, že potřebujete vystavit fakturu a již jste o ni psali, pokusíme se během tohoto víkendu, aby jste vše obdrželi na Váš e-mail. Za zpoždění se Vám moc omlouváme. Přestože v potvrzovacích e-mailech máte stanovený vždy termín pro nejpozdější přijetí platby, budeme rádi, pokud vše uhradíte nejpozději do 15. 6. 2017. V případě, že potřebujete vystavit fakturu, budeme na webu automaticky potvrzovat přijetí platby hned při vystavení faktury, abychom Vám vyšli vstříc. Veškeré podrobné informace k jednotlivým kempů Vám budou zaslány nejpozději 4 týdny před jeho reailzací, tak aby jste se mohli včas na vše připravit. Děkujeme a vážíme si toho, že máte o naše projekty zájem. Těšíme se na Vás. :) Za realiazační tým Martin Hanoušek.

AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP! AKTUALIZACE PLATEB FP A PFP!

19/5/2017

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

Vážení rodiče, naši fotbalisté a sportovci, máme pro Vás Příměstské Fotbalové Prázdniny 2017. S radostí můžeme potvrdit, že máme oficiálně potvrzená 3 místa, kde se uskutečí projekt PFP 2017. Jedná se o Českou Lípu, Liberec a Prahu. Navíc stále ještě jednáme o realizaci projektu v Jablonci nad Nisou. Co jsou to PFP? PFP 2017 JSOU JEDINEČNÝM FOTBALOVÝM PŘÍMĚSTSKÝM TÁBOREM, JEHOŽ HLAVNÍM CÍLEM JE EXKLUZIVNÍ FOTBALOVÝ TURNAJ NA KTERÝ SE SJEDOU PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ KEMPY Z DALŠÍCH MĚST. HRÁT SE BUDE 3+1 A VŠE BUDE SPOJENO HLAVNĚ SE ZÁBAVOU A RADOSTI ZE HRY. BĚHEM TÝDNE DOJDE NA TRÉNINKY, BAZÉN, REGENERACI A JINÁ DALŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ. PRO ÚČASTNÍKY JE PŘIPRAVENO STRAVOVÁNÍ (SVAČINA, OBĚD, SVAČINA) VČETNĚ NEZBYTNÝCH TEKUTIN. NA DĚTI BUDOU DOHLÍŽET KVALIFIKOVANÍ TRENÉŘI S PROGRAMEM, KTERÝ JISTĚ NEBUDE NUDIT! Minimální kapacita je vždy 8 účastníků v rámci dvou věkových kategorií, tak neváhejte a řekněte o tom svým známým a přátelům! :) Jde o nultý ročník a my věříme, že příští rok počet kempů zdvojnásobíme!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2017 - NOVÁ ÉRA PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

27/4/2017

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

Zdravíme naše fanoušky a budoucí účastníky našich kempů všeho druhu. Od této chvíle se budeme snažit aktualizovat v pravidelných intervalech naše webové stránky. Aktualizovat budeme především sekci přijatých plateb. V tuto chvíli jsou veškeré přijaté platby zveřejněny u jednotlivých hráčů. Chceme Vás upozornit, že naše kapacita je omezená. Takže i přesto, že máte svého fotbalistu přihlášeného a doposud jste neuhradili alespoň zálohu, nejsme schopni Vám plně garantovat jeho účast na našich kempech. Letošní rok je pro nás zcela nový a to především v oblasti příměstských táborů, kdy jsme se pustili do zcela nového a ojedinělého projektu! Těšíme se, že budete přitom s námi i vy! :) Za organizační tým..Martin Hanoušek.

FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU FP A PFP 2017 - NOVÁ ÉRA KEMPŮ JE TU

11/10/2016

PŘIHLAŠOVÁNÍ NA FOTBALOVÉ PRÁZDNINY PRO ROK 2017 V PLNÉM PROUDU..ZA 3 DNY 33 DĚTÍ!

Jsou tomu asi tři dny, co bylo zahájeno přihlašování na naše letní prázdninové kempy 2017 a již nyní hlásíme prvních 33 přihlášených. Určitě je opět na co se těšit a jubilejní desátý ročník bude rozhodně TOP! Děkujeme za důvěru, nevíme co děti, ale my se už nemůžeme dočkat!!

 

9/6/2016

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

Aktuálně máme tři volná místa na kemp v Zákupech! Pokud ještě váháte, zda jet či nikoliv, neváhejte! :) Těšíme se na každého z vás. :) 

POSLEDNÍ TŘI VOLNÁ MÍSTA V ZÁKUPECH!!!

8/6/2016

PLATBA ZÁLOH NA KEMP V ZÁKUPECH A MODRÉ :)

Vzhledem k tomu, že jsme již spustili přípravy na fotbalové kempy v Zákupech a Modré, chtěli bychom Vás přihlášené požádat o úhradu zálohových plateb, abychom věděli, zda s Vámi můžeme počítat. V případě potřeby nás kontaktujte na telefonním čísle: 774 688 580, abychom věděli, zda máte zájem s námi jet či nikoliv. Zájemci ještě stále přibývají. :) Těšíme se. Kempy se nezadržitelně blíží. :)

2/6/2016

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

Uvolnila se nám místa na kemp do ZÁKUP :) Pokud chcete jet na kemp do MODRÉ, neváhejte a přihlašte se, místa rychle ubývají. :) Těšíme se na Vás!

STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :) STÁLE VOLNÁ MÍSTA DO ZÁKUP I DO MODRÉ!!! :) NEVÁHEJ A PŘIHLAŠ SE :)

30/5/2016

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

Představujeme Vám krásný areál v MODRÉ! Jeden z nejkvalitnějších sportovních areálů v severní části České republiky, kam se jezdí připravovat profesionální fotbalové kluby z celé Evropy. Těšit se můžete na dvě travnatá hřiště, vířivku, saunu, venkovní bazén, luxusní hotelové ubytování a krásnou okolní přírodu. :)

Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :) Představujeme Vám areál v MODRÉ! :) Krása pohledět, natož si to tam pořádně užít! :)

9/5/2016

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

Dej tři góly nebo dej housle a ukonči zápas! Ve spolupráci s  P. J. Art Production, s.r.o. se můžete poslední večer kempu těšit na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Míč, klec, 2 hráči, hudba.. Váháš jestli s námi jet? Tohle je věc, kvůli které bys měl. Zažij s námi nové věci :) http://youtu.be/XLUuXRgGtws

Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU! Překvapení pro účastníky kempu v MODRÉ! Těšit se můžete na exkluzivní turnaj v PANNA FOTBALU!

4/5/2016

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

V letošním roce jsme pro Vás rozšířili nabídku našich fotbalových kempů. Těšit se můžete do Zákup, Modré, Liberce a České Lípy. To vše prostřednictvím našich Fotbalových Prázdnin nebo Příměstských Fotbalových Prázdnin. Ať už se ale přihlásíte kamkoliv, zažijete s námi pořádný kus dobrodružví, zábavy a hlavně fotbalu. Neváhejte a přihlaste se!! Těšíme se na Vás! :)

LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016! LETOŠNÍ PRÁZDNINY PLNÉ FOTBALU. VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY NAŠICH KEMPŮ V ROCE 2016!

3/1/2016

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

Fotbalový kemp s názvem Fotbalové Prázdniny zahajuje přihlašování na další, již osmý ročník a navíc rozšiřujeme naší nabídku o další kemp v krásné lokalitě Tisských skal ve sportovním areálu FC Jiskra Modrá nedaleko Děčína. Zároveň v nabídce kempů naleznete již tradiční kemp v Zákupech u České Lípy. :) Co nevidět se také můžete těšit na nově funkční web a větší nálož informací na našem facebookovém profilu. :)

Přihlašte svého mladého a nadějného talenta ve věku 7 - 12 let na náš kemp v sekci KEMPY 2016.

Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !! Zahajujeme přihlašování na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2016 !!

9/8/2015

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

 Letošní prázdniny jsme se rozhodli ve spolupráci s FC Slovan Liberec nabídnout dětem kategorie přípravek příměstské fotbalové tábory, kde mohou rozvíjet své fotbalové dovednosti, trávit čas se svými kamarády a zažít spoustu fotbalových i nefotbalových zážitků. O tábory je velký zájem, což nás vedlo k uspořádání tří turnusů. Převážné zastoupení hráčů má FC Slovan Liberec, avšak tábor není uzavřenou záležitostí pouze pro hráče tohoto klubu, ale mohou se jej účastnit i děti z okolních týmů či děti ještě neregistrované, které by měly zájem vyzkoušet si tréninkové podmínky FC Slovanu Liberec. Tábor trvá vždy od pondělí do pátku od 8 do 15,30h. Dopoledne bývají fotbalové tréninky na hřišti a odpoledne prožitkové doplňkové aktivity. Během prvního tábora navštívily děti liberecký bazén, udělaly si výlet na Ještěd, vyzkoušely si cvičení „Flowin“, prohlédly si zázemí hlavního stadionu U Nisy, zahrály si „fotbalový golf“, bojovku a spoustu dalších soutěží. Věříme, že o naše fotbalové tábory bude nadále zájem a letošní ročník bude první v jejich dlouhodobé tradici!

PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :) PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 V PLNÉM PROUDU.. :)

23/4/2015

Posledních 5 volných míst na FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 v Zákupech!

Čas se nezadržiterlně blíží a my již máme na kemp oficiálně potvrzenou účast 40 fotbalistů. Přestože jsme chtěli letošní kemp obsadit pouze 40 účastníky, nedalo nám to a rozhodli jsme se kapacitu kempu rozšířit na 45 účastníků. Tato kapacita je již ale konečná. Přípravy jsou v plném proudu a už nyní Vám můžeme sdělit, že Vás čeká trošku jiné pojetí kempu, nová dobružství a nové soutěže. :) Poodhalíme Vám již nyní , že se v letošním roce určitě neobejdete bez spacáku a karimatky. ;) Moc se už na Vás těšíme!

15/4/2015

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

Rozhodli jsme se, že pro vás, všechny fotbalové nadšence, uspořádáme příměstský fotbalový tábor v Liberci. Díky spolupráci s FC Slovan Liberec vám nabízíme možnost strávit další čas na fotbalovém hřišti a nenudit se tak o prázdninách doma. :) Více info naleznete v sekci KEMPY 2015. Od dnešního dne se tak můžete přihlásit skrze jednoduchý přihlašovací formulář. Těšíme se na vaši účast na PŘÍMĚSTSKÝCH FOTBALOVÝCH PRÁZDINÁC 2015! :)

Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!! Sen se stal skutečností! PŘÍMĚSTSKÉ FOTBALOVÉ PRÁZDNINY 2015 JSOU TU!!!

26/1/2015

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

Pojeď s námi! Říkáš si co nového zažiješ? Vymysleli jsme pro Vás novou, ještě více akční podobu našeho kempu! Nový systém, více her, více fotbalu a větší práce v týmech. Vzhledem ke snížení věku účastníků, jsme se rozhodli zrušit STEO a místo ní nabídneme dobrodužnější večerní hru plnou úkolů, pohádkových bytostí a srandy. Takže jestli Ti je mezi 7 - 12 roky na nic nečekej, vyplň pár údajů o sobě a pojeď s námi na Fotbalové Prázdniny 2015.!!! Cena: 3.490 Kč. Přihlásit se můžeš v sekci KEMPY 2015. Těšíme se...

Nečekej a přihlas se! :) FP 2015 jsou tuuuuuuu...!!!

8/7/2014

Ztráty a nálezy I.

Dobrý den. Přinášíme Vám první ztráty a nálezy. V případě, že rozpoznáte, které z kusů oblečení je Vaše, kontaktujte nás na našem e-mailu: fotbaloveprazdniny@seznam.cz. Děkujeme. Stále trvá pátrání po fialových sálových kopačkách Adidas.

Ztráty a nálezy I. Ztráty a nálezy I.

4/7/2014

Konec kempu se blíží :(

Závěrečné vyhodnocení kempu se uskuteční od 16:00 hod.

2/7/2014

Aktuálně!!!

Užíváme si IQlandii :)

Aktuálně!!! Aktuálně!!! Aktuálně!!!

18/6/2014

Tak a máme plno!

Kemp je již za dveřmi a my s radostí oznamujeme, že máme plno. Přípravy jsou v plném proudu a my se už těšíme, až kemp začne! :)

17/6/2014

Kemp už klepe na dveře!

Během zítřejšího dne obdržíte kompletní finální informace k účasti Vašich malých fotbalistů na Fotbalových Prázdninách 2014! Už se nemůžeme dočkat.

2/3/2014

Finální kapacita kempu

Zdravíme Vás. Těší nás Váš zájem o Fotbalové Prázdniny 2014. Jak jsme již avizovali, kapacita kempu není neomezená. V uplynulém týdnu se nám podařilo navýšit počet míst pro účastníky na 50 osob. Prvních 50 zájemců o kemp, kteří splní podmínky pro přihlášení, mohou s účastí na kempu počítat.

23/2/2014

Kapacita kempu

Kapacita našeho kempu je bohužel omezená a je stanovena na 40 osob. Vzhledem k velkému zájmu přihlášených se snažíme navýšit tuto kapacitu o 4 osoby. O případném navýšení kapacity Vás budeme v nejbližších dnech informovat. Tým FP